www.sudzibas.lv Tallink Apkalpošana

Tallink kompanija - Apkalpošana

15 junijā rezervēju biletes no Rigas 27junijā uz Stoholmu atpakal'7 augustā no Stokholmas Tā kā izdomāju braukt ātraķ mājās Pārcēlu datumu uz 31juliju Man par to bija jāmaksā 28 Euro Tajā pašā laikā 2 cilvēki arī pārcēla laikus un nebija jāmaksā Es uzskatu ka Tallink kompanija no manis izkrāpa naudu Rakstu tapēc lai ari citi zinātu Kuģis ISABLLE ir viens no pretigākiem kuģiem Televizors kajite nav drausmigi šūpājas kajite normāli atrast nevar. VIENKARŠI PRETIGS KUĢIS!

K

T Tallink Pārstāvja atbilde 06.08.2014

Cienījamais klient!

Diemžēl mēs nevaram sniegt komentāru par šo gadījumu, jo mums trūkst informācija par situācijas apstākļiem, tai skaitā Jūsu ceļojuma rezervācijas numurs. Jūras ceļojuma datuma maiņa notiek saskaņā ar Tallink ceļojumu noteikumiem. Ja Jums ir neskaidrības, atvainojamies un aicinām Jūs ar mums sazināties personiski. Lai mēs varētu pārbaudīt Jūsu apgalvojumu par naudas krāpšanu, lūdzu, nosūtiet savu vārdu, uzvārdu, rezervācijas numuru un īsu situācijas aprakstu uz e-pastu [email protected] vai sazinieties pa tālruni 670 997 00. Lūdzu, norādiet arī savu e-pasta adresi un tālruņa numuru, lai mēs varētu ar Jums sazināties.

Jūsu Tallink