Taksi.lv - taksi

parasti pec darba braucu a taksi.lv, parasti kad zvanu operatoram, maksa par brauksanu no vecrigas lidz purvciemam 3.55-3.70ls. vienu ceturdienas vakara apsezos taksometra taksi.lv braucu no origo lidz minskai purvsiema par pakolpojumu panema 7.50ls iedevu 8.00ls gaidu atlikumu! un vinjs pateica ka te tacu ir astoni lati! es prasu atlikumu 50 santmus! ko uz ti man atbildeja ka tadas sicenes vinjam nav! gribetos lai taksometros butu pareizi skaititaji!!!

T ToAleksandrs 23.06.2011

Droši vien tu izskatījies pēc loha.

4 4angal! 24.06.2011

To4no! Raz daze ne otvetil! Lo6ara!

I Ieva 24.06.2011

Māsiņ, tu nu gan neko vairāk par sādžas balto ķēvīti neesi redzējusi, bet jau gudri komentē!Laikam esi lielā seksa badā, ja caurām naktīm sēdi pie datora?Vai atkal bail no dienas gaismas, bet tā taču ir nopietna slimība.

G gribulis 04.08.2018
Nemaksa algu

Neejiet stradat saja kontori apsola vienu algu, pec tam izdzin tevi un nesamaksa , teic ka tu neder mums. Par to kad parakstisim darba ligumu piedava stradat bez un sanemt vairak. Es uz to uzkeros . Ja zinu ka pati esmu vainiga.