T2R jeb Text2reach - iPhonu loterija

Sveiki!
Gribu Jūs informēt par krāpniecisku akciju (http://mansiphone.lv), kuru rīko uzņēmums SIA "T2R" jeb "Text2Reach", kuras īpašnieks ir Mārtiņš Grandāns (http://www.draugiem.lv/friend/?363) .

Akcija ir visai ar legālu - krāpniecisku piegaršu. Jūs aizpildat diezgan primitīvus jautājumus, saņemt sms uz savu mob.telefonu, ievadiet kodu un Jūš jau šādā veidā esat šā pakalpojuma abonoments (pakalpojuma cena 3Ls) un šī naudas summa tiks noņemta no Jūsu rēķina katru nedēļu. Lai attektos no šī pakalpojuma ir jāmaksā vēl 3Ls. LIELISKI.

Kāpēc krāpniecība?
Jo, lapas lejā, ekrāna neredzamajā daļā ir noteikumi, kuri ir, ja nemaldos ar smalko 6 vai 8 fonta izmēru un plus tie ir uzrakstīti tā, lai tos nevar redzēt - tas ir fonta krāsa saplūst ar pašas lapas fonu.

Šī akcija ir izstrādāta kopā ar mums visiem zināmo uzņēmuma Sia "Draugiem" līdzdalību, jo šī lapa ir reklamēta gandrīz šajā lapā un uzņēmumu juridiskās adreses arī ir vienādas: Lāčplēša 101.

P.S.
Vortālu draugiem.lv apmeklē gandrīz 300, 000 unikālo apmeklētāju dienā un uzķera varu teikt ap 40, 000.
Matemātiksi: 40, 000 x 6 Ls = ????

A Armands 01.11.2009

Es arī uzrāvos uz šo debīlo akciju!

A Anita 01.11.2009

Sveiki!
Man meitiņa paņēma manu telefonu un paskatijās kodu un pat tagad mums arī ir šāda problēma!
Labi, ka es pasktījos saņemto sms, kur kaut kas aizdomģs likās par naudas summām. Ienākot tajā lapā, pat sākumā nevarēju atrast noteikumus.
Kaut kas Grandāns sapūtu no sazagtās naudas. Tā jau šajā laikā grūti!

H [email protected] 02.11.2009

Labdien,

Ar visiem jautājumiem lūdzu sazinieties ar palīdzības dienestu [slēpt]@mansiphone.lv vai 67502779, un visas neskaidrās situācijas tiks atrisinātas. Neaizmirstiet norādīt telefona numuru, no kura tika pasūtīts pakalpojums.

Ar cieņu,

mansiphone.lv

L Lena 02.11.2009

+ vel freeriders (liekedis). Izmanto citas firmas prechu zimi savaa domena vardaa.