T Market

Sveiki!Maxima veikala neperciet velosipedus, 2diena jua saluuza,cerkst un sture nav noreguleta, izgaz naudu un sanem suudu.Ar to izcelas Maxima un T markets, lai sagaiditu apkalposanu nacas gaidiit 30minutes, redzams,ka klienti sev nav svarigi.

A Aleksej 19.06.2004

Soglsen, hotja ja sam ne pokupal tam velosipedov, no ot svoih znakomih ne raz sli6al, 4to tam prodajotsja polnij hlam, kotorij lomaetsja 4erez neskolko dnej i voobs4e mnogo problem.

L LOAN 22.06.2004

kad viņiem pajautā kur kautkas atrodas tad norasta ar pleciem vai pasaka ejiet tur, un tu ej kā muļķis un atkal meklē.

I Inka 26.06.2004

V T-Marketah ne pokupajte nikogda i ni4ego!!!!Eto opasno dlja zizni!!!I ne V KOEM SLU4AE ne idite rabotatj tuda:::)))

D Dude 27.06.2004

nu nu klau miiliishi .... ja maximaas tirgotu mashiinas arii laikam atrastos "gudrinieki" kas taas pirktu... baac paskaties saakumaa cik velosipeeds normaals maxaa (kaa minimums grozaas ap 100ls prastaakie) ... un ja tu maximaa vari nopirkt pa 40 ls .. nu tad vai nav kaut kas bishkji aizdomiigi... tikpat skeptiski skatos uz tiem tv,monitoriem,veljasmashiinaam ledusskapjiem un veel sazin ko ... maximums ko maximaa vareetu pirkt tas ir kaut kaadas teejkannas blenderi gludekli ... viss kas ir liidz kaadiem 10-15 ls ...

J Jauns 05.07.2004

Jaa un tas pardeveejas T-Marketos ir sausmiigas. Tikko lasiju jau kaut kur par tadu Zinduli Ogres T-Marketa. Laikam beidzot padziita, bet nu visleenaakaa no visleenakajaam paredveejaam-kasaas un dara visu citu, iznemot apkalpo pircejus

U Usama 31.03.2006

Ne hodite vi v eti ''VP market'' ni t-market i osobenno MAXIMA. Produkcija katoroja tam ona otlizala gdeto na kakomta sklade, privezli ... polezala, v MAXIME polizala .... zavakumirovali do sih por lezit.... na kompe srok bac, a vakume vse krasivoe. Esli sirokop4onka v maxime ne godna k upotrebleniju..... 4to govoritj o drugih sortah. NE VERITE! Vozmite kop4onuju kuricu k primeru 50/50 :) povezet ne povezet. Samoe lubimoe eto TOMATNIJ SOK po istene vew. LU4WE POKUPAJTE PRODUKCIJU U PROVERENIH VAMI PRODOVCOV (JA LI4NA TAK I ZDELAL IWO DAVNO) NADOELO NITJO MOIH DRUZEJ. MAXIMA G MAXIMAG nu a 4o sami hodite ? popljuvaca, ja eto davno znal, 4to tam vse G..

H huljuganka 29.08.2006

MAXIMA, kak i vse ostaljnie magazini, polnij otstoj......na samom dele, opasno dlja zizni, i prodavci, tam sidjat ne ulib4ivie i n eprivetlivie.....

M M 16.09.2006

ja bi nikogda v zhizni ne podpisalasj kupitj v T`ewke ili v Maxime velosiped, dazhe esli bi on stoil kakix 5 rubljej..blin neuzheli i tak ne vidno 4to on razvalivaetsja.. naskoka nado bitj glupim, 4tob popastsja na takuju lipu..ili fen za poltora lata - odnarazovij ))ewe lozung k bitovoj texnike: "KUPI SEGODNJA - VIBROSJ ZAVTRA!!!"eto vse iz odnogo govna wtampuetsja.. i vezjotsja k nam..i vezde tak..

I Irina 29.04.2007

Vot glupie te ljudi kotorie sami ne umejut polzovatca s texnikoj i velosipedami!!!!!Po4emu vsex kogo znaju ni u kogo net pritenzi i u nix uze bolwe 2-3 let derzitca texnika a velika 3 kupili tak uze 4 god powol!!!!Sami priznajte 4to v etom net owibki magazina!!!A produkti i v RIMI govno prodajut tak 4to ne4ego zdesj vipendrivatca-bleval sral i td.Bred sivo kobili!!!!!!Ne umeete zratvu pokupatj tak znajte 4to besplatno tolko sir v miwilovke i to tolko dlja vtoroj miwki!!!Kasiri toze ljudi poprobujte posidetj tam celij denj i posluwatj vsjakie gadosti ot glupix i ne kulturnix ljudej,daze ne mogu predstavitj 4to takie ljudi ewe zivut na etom svete!!!!Ne uvazaew kasira i kasir tebja ne budet uvazatj!!!!!!!!Vot kak,kto ne soglasen,ja ne vinovata

P Poga 21.10.2007

Es maxima nopirku pavasarī vējjaku dēlam,atbraucu mājā ....pa mazu un izrādās ka tā pie tam vēl ir uz meiteņu pusi...nākamā dienā braucu apakaļ vadītājai skaidroju: samainiet-viņa:lielāku izmēru nava neko palīdzēt nevaru.es:tad atdodied naudu...viņa: par atgriezto naudu,mēs vienu latu atskaitam.es:!!!............apstulbu......bet man taču ir čeks?Vai dodiet man citu jaku es piemaksāšu...!!!viņa: varat iegādāties tikai preci par šo cenu,vai nopirkto jaku paturēt sev!tad es vairs neizturēju,sāku bez maz vai kliegt pa visu veikalu! sauciet direktoru!!!!!!!!!!!...ar pūlēm mani apturēja un atdeva naudu par vējjeku.kopš tā laika uz to veikalu manas kājas vairs nevelk!

S sausmas 27.05.2008

MAXIMĀ vispār strādā gālīgie idioti, kuriem smadzeņu vietā bremžu šķīdums ielīts, jāgaida stunda, kamēr apkalpe pakustinās dirsu darba vietā, un sasoditajā maximā delava ielā, jopt, ir 31 kase, bet strādā vienmēr tikai 10 ar pipūlēm!

S SS 26.07.2008

sausmas, ES to pašu teiktu, par veikalu mego, ... :(

M marite 02.09.2008

Nav jau kam stradat, tapec ari strada tik maz kases.
Es riteni tur nopirku pa 50 ls, jau 3 meseshus braukaajos, biskinj skiibs, bet nekas traks, a ko var gribet par tadu naudu?
Nu ko, perciet darzus un audzejiet pashi savu partiku, tad nebus nekadu pretenziju ne pret vienu :)