www.sudzibas.lv Swedbank Nekaunīga alkatība

Swedbanka/SEB banka - Nekaunīga alkatība

Apbrīnojama nekaunība un alkatība Latvijas iedzīvotājiem "draudzīgās" swedbankas! Lai izņemtu naudu no 20€ par pakalpojumu jāatstāj 4,27€. Nu ļoti labi procenti! Tad jau var rīkot labdarības pasākumus, sporta spēles utt. Cilvēki, esiet uzmanīgi un sekojiet līdzi šai lv iedzīvotāju “draudzīgajam kantorim”. Ar labdarību acis tik mālē….. Ceru, ka šī banka mūs visus kādreiz iepriecinās ar savu krahu un pazušanu no manas valsts!

TasEsLV 12.12.2017

Kapēc nauda jāņem pie kases? (ar roku parakstīta kvīts)
Tu maksā par to ka nespēj ievadīt PIN kodu bankomātā.

C critical thinker 12.12.2017

Swedbank un seb banka ir divas dažādas bankas.
skaidras naudas izmaksa filiālē ir ekstra mūsdienās... iedomājieties, ka visi tie 20 cilvēki, kas izņēma naudu bankomātā, kamēr jūs gozējāties filiālē, arī būtu sagāzušies tajā filiālē un bijuši jums priekšā rindā...

L laimers 12.12.2017

Autors lunis, sūdzība sūds.

Bankomātā skaidras naudas izņemšana ir bez maksas (līdz 715 EUR mēnesī no debatkartes (kreditkartē nav tava nauda, tāpēc jāmaksā procentus) ja gribi filiālē ņemt kaut kāda mistiska zvēra pēc tad ar izcenojumiem vari iepazīties:
Swedbankai:
SEB:
Bankomāts kvīti arī dod par skaidras naudas izņemšanu. Ja uzņēmuma karte un nepieciešams bankas apzīmogots izraksts par naudas darijumiem, tad procentus maksā uzņēmums nevis privātpersona, kura ir pilnvarota naudas izņemšanai.
Nu nevar visas bankas būt kā Latviajs Parex ar maziem procentiem - a pag, viņa vairs nav?
Nu labi tad Latvijas Krājbanka - arī vairs nav?
Nu labi tad Banka Baltija - oi arī slikti beidzās.
Nu atzīsisim, ka bankas Latvijā nav diez ko izdevušās un godīgi sakot es vairāk uzticos Skandināvu bankām pēc mūsu "veiksmes" stāstiem.

Dainis 12.12.2017

Apbrīnojama ''aprobežotība'' no raksta autora puses..

donna b 12.12.2017

Tu vispar apzinies cik cilvekiem sis divas bankaas glabajas nauda, pat loti nieciga, bet sava? Tu vispar esi pietiekosi vecs, lai atcereties ko cilvekiem nozimeja Parex bankas kraha? Vai cik cilveki zaudeja savus ieguldijumus Krajbankaa? Bankam ir savi izcenojumi un par tiem starp citu var pajatat PIRMS tu veic savus darijumus, nabaga bernin!

V Valdnieks 15.12.2017

Šāda cenu politika ir lai izmantotu bakomātus