Swedbank - SwedBank

Mīļā SWEDBANKA ~! Atkal ir pienācis gadskārtējais apsveikums no Tevis ar draudu vēstuli un hipotekārā kredīta momentālās pārtraukšanas uzteikumu... Kā man patīk Šitais ! Es sen jau esmu izvācis visus Aktīvus, gan SIA , gan privātos un arī radiniekiem neiesaku ar šo svensonu Stīvkaklu organizāciju sasitīt jebkādus darījumus - ignorēt , tā pat kā MAXIMU. Ja es būtu muļķis, droši vien viss beigtos ar mana īpašuma noņemšanu un "pārpārdošanu" pa lēto tālāk kādiem piedzinējiem. Pateicoties juristiem, var vēl aizstāvēties no bezkauņām. Piedāvā visādus "navarotus" - kredīta restrukturizāciju un līguma pārslēgšanu ar tamlīdzīgu kā "pakāršanās" apsolījumu - vienīgais kas nav iekļauts šajā dokumentā. Neiekrītiet šiem Vampīriem nagos - Priecīgus tuvojošos Svētkus visiem SWDB terora cietējiem ! Salawecis

D

adiabo 23.12.2013

Vari pamēģināt šo problēmu risināt ar biedrības "Baltais Bruņieks" palīdzību, biedrība jau kādu laiku cīnās ar banku patvaļu, ir neslikta juristu komanda http://baltbruninieks.lv/index.php/lv/ nevajag pieļaut noziedzīgajai iestādei kāpt sev uz galvas