www.sudzibas.lv Swedbank Slikts serviss

Swedbank - Slikts serviss

Atbraucu uz spices filiālu lai uztaisit Msart Id. Tāpēc ka pazaudēju telefonu. Braucu no jūrmalas, Kauguriem un saksim ar to ka, priekš kam aizvera dubultu filiālu? Zel turet vietu prieks klientu ertībam? Turpinasu par spices swedbanku. Atbraucu paņemu numuriņu 16.44 pagāja uz priekšu tikai kadi 3 cilvēki. Un es jau sežu 35 minūtes. Priekša vel 10 cilvēki. Cik man sedet šeit? Vel 3h stundas? Secinājums tāds! Vai jūs mainat kaut ko sava apkalpošana! Vai es un mana ģimene ejam uz citu banku kurs bus tuvāk un atrāk apkalpos!

19.03.2019

D

Оккупант 19.03.2019

а это у нас фирма по выбиванию долгов в одной очереди со среднестатическими гражданами оказалась?

Oļegs Zatlers 21.03.2019

Ja pazaudē telefonu, nav nepieciešams doties uz filiāli. Nopērc jaunu telefonu un uzstādi Smart ID no jauna.

D Deniss2 22.03.2019

Ta nevar. Ja tev nav kodu kartes. Kuras tagad nevar dabut. Tapec obligati pie viniem

Pacco_al 26.03.2019

Labāk ej uz citu banku, Noteikti atradīsi ideālo.

Оккупант 26.03.2019

Банк имеет право разорвать с вами отношения в любой момент. Выясните, по каким причинам до сих зная ваши нодовольства с вами банк не разорвал отношения, я держит вас в узде, как белогривого коня!