Swedbank - Rindas

Purvciema filiālē visu laiku ir nenormālas rindas, līdz ar to nav iespējams veikt darījumus steidzami un operatīvi. Arī pašu filiāli nav iespējams sazvanīt, lai noskaidrotu cik lielas rindas ir, jo kā tika paskaidrots informācijas dienestā Swedbank neesot iespējams piezvanīt. Nu kas tad tā par banku ja nevar sev telefonu nopirkt :D

Iesaku izvēlēties kādu no alternatīvām bankām, kurām var piekļūt jebkurā darba laikā nestāvot stundu garās rindās.

V v789123 07.01.2014

Swedbank Valmierā arī ir šausmīgas rindas, bet man ir bizness karte novelkot to uzreiz esmu nākošā pēc kārtas ..
pagājušo nedēļu biju bankā man kāda darbiniece saka 20 cilvēki rindā jūs gaidīsiet ? skaidroju, ka man bizness karte un nav jagaida .man atbid tagad šī fukcija nedarbojaties līdz 14 janvārim ..

Pacco_al 09.03.2014

Laikam ejot viss attīstās un mainās maksājumu veikšana filiālē ir tik par arhajiska kā rakstīšana ar rakstāmmašīnu. Izmanto internetbanku un tā strādā 24/7 nevajag pat naudu uz zvanīšanu pa telefonu tērēt.