www.sudzibas.lv Swedbank noņēma visu naudi no konta!

Swedbank - noņēma visu naudi no konta!

Labdien visiem!
Mums rādusies vnk drausmīga situācija! Man ir Swedbank Ego karte un kredītlīnija. Nokavēju divus maksājumus, jo biju ārzemēs un nebija iespējas samaksāt. Summa nav tik traka - 120 Ls, un pēc komandējuma uzreiz pārskaitīju naudu. Piektdien man pārskaitīja darba algu un avansu uz Swedbankas kontu 380 Ls apmērā. Šodien iegāju i-net bankā un ieraudzīju ka visa šī summa ir rezervēta pret kredītiem. Uzreiz dodos uz Swedbanku. Darbiniece man sāka stastīt pasakas par to, ka kredītlīnijas līgums nav pagarināts, ka viņi sūtīja kaut kādas mistiskās vēstules par to ka man jāparaksta jauns līgums un pa mēnešiem es maksāt vairs nevaru. Neviens man nezvanīja un nevienu vēstuli es nesaņēmu. Atskaitīt parādu par diviem mēnešiem un atgriezt atlikušo summu viņi atsakās. Tagad man nav ne kopeikas, un es vienkārši nezinu kā man dzīvot divus mēnešus. Vai bankām ir tiesības noņemt visus 100% no visiem ienākumiem un atstāt cilvēka bez kopeikas?!

J

S Smile 30.11.2009

Jā, bankai ir tādas tiesības, ja tu neveic katru mēnesi maksājumu...kā arī tev pašai bija jāzin, ka drīz beigsies līgums kredītlīnijai un kādas ir iespējas to pagarināt!!!

E Eseseseseseseses 30.11.2009

visas tavas probleemas ir tikai un vieniigi no taa, ka 'Nokavēju divus maksājumus'...ar banku kaut sazinaajies jeb ignoreeji pilniigi, jo redz' biji aarzemees (ir taada lieta kaa telefons..). lasi liigumu, tur sadas lietas ir atrunaatas...

J juris 30.11.2009

Ar Ego karti vispār nav ko ņemties, tas nav izdevīgi, pārmaksāsiet šausmīgi.

H Hugo Djego 30.11.2009

Jeļena, piekrītu Jurim.Es kādrez ar gribēju ego karti, tad noskaidroju, ka man būs jāmaksā procenti pat par naudas izņemšanu no bankomāta.Un tad es atteicos.Arī parastajai visa electron man ir kredītlīnija.Un oficiali to nereklamē, bet i-bankā atnākusi bija viena vēstulīte /vairs neatceros precizi kad/, ka uz priekšu būs 29% gadā no prāda summas bankai jāatdod.Iepriekš bija 19%.

D D 30.11.2009

nu laikam ir gan bankai tiesības, tur jau tā lieta, ka līgumu līdz galam neviens nelasa un bankas darbinieki visu nepārstāsta. tā nu tas notiek, man bij līdzīgi ar SEBu. nu neko, kredītus neņemšu, jo nevaru to atļauties vairs.

Mamma 30.11.2009

Ar banku nevar jokot ta ir .Lai vai cik bedigi bet ta tas ir tur neiedzilinas tavas problemas. Tu esi nieciba bet banka ir liels monstrs ar milzu tausteknem.

A Anda 02.12.2009

Man ir atverta kreditlinija saja banka..no sakuma viss bija kartiba, ka ari teica bija menesi par lietosanu jasamaksa 4.50, bet nu tagad katru menesi nem divreiz vairak...ieskatoties sava konta mati stavus paliek!!!UN VEL REKLAME CIK PIE VINIEM IR LABI UN KADA ATTIEKSME PRET KLIENTU!!!

R Raitis 02.12.2009

Jā, ar kredītlīniju ir superīgi. Man no sākuma šajā bankā bija overdrafts. Tad pirms 2 gadiem šads nosasukums pazuda (overdraftam nebija termiņa) un uzradās kredītlīnija. Protams, to neviens nepaskaidroja. Jūnijā paliku bez darba. Samaksāt visu summu nespēju, jo jau iepriekš alga tika samazināta, tad likti parakstīt bezalgas atvaļinājumi utt. Man bija arī jāiaidzīvo, kaut jānopērk kaķim gaļa, jāsamakšs elektrība uc.sīki maksājumi, kur nu vēl īre vai kur nu vēl banka. Un jau nākamajā mēnesī man jau kredītlīnijas summu piedzina piedzinējfirma. Kredītlīnijas summa bija 300Ls. Tagad cenšos iemaks't Ls 20 katru mēnesi. Kosummā no Jūlija esmu samaksājis 230 lati, bet i banka esmu parādā šodien bankai KLs 226. Jo tie 20 Ls spēj segt tikai soda naudu un kavvējuma naudu. Līgumā tas viss ir atrunāt. Bankas vienmēr ir bijuši augļotāji, bet krīzes laikā tās uzvārās ar procentiem. Un neko neziņo. Viņi taupa papīru. Nebija ziņas arī ibankā. Pa taisno- atdeva piedzinējfirmai. Ligumi ir jālasa. Būtībā tie pat nav līgumi, ko slēdz ar banku pēc būtīnbas. Tie ir vienpusēji bankas nosacījumi un rīcība. Sarunas nav pārākderīgas. Kattreiz atbil kaut ko citu

S Sashko 11.12.2009

Bankam tomer būs jasamierinās ar zaudejumiem un viņi aizies... Mazliet japagaida, galvenaijs nemaksat neko!

L linda 15.12.2009

Ziniet, Jums vēl nav bijušas darīšanas ar Ge Money banku, KURA ir visstulbākā banka pasaulē, tur pat maksājuma datumu nevar nomainīt, kur tad vel runa par termina pagarinasanu... bet kad aizgāju uz Swedbanku, man izdarīja visu, jā, atnāca vēstule, ka nepagarinās kredītlīniju, jo nenāk alga kontā, bet bija jāiet jāraksta iesniegums, tagad ir apzvienoti visi kredīti vienā uz maksimālo un mēneša maksājums arī ir tāds kādu varu atļauties. Vienīgais ko varu teikt, kad sākās problēmas, iet un runāt, nevis ēc tam čīkstēt, ka ir problēmas ar maksājumiem, jo redz līgums ir lauzts. Vajag jau laicīgi sākt darīt, pēc tam būs vieglāk.

V Vineta 22.01.2010

Piekrītu Lindai, ja cilvēks pats mekle laikus palīdzību, tad nav tik traki... OK, piekrītu banka, protams, attiecīgi nocenos tavu kred ītu, bet uzreiz paradu piedzinas kompānijai nenodos... Galvenais nevajag piekopt strausa taktiku un bāzt galvu smiltīs cerot, ka problēmas pagaisīs. Pec pieredzes varu teikt, ka Swedbank pret tiem klientiem, kas laikus nak pēc palīdzības izturas pat ļoti godprātīgi... netā ka daža laba kredītiestāde... piemēram Inserviss vai Parex...

D DreamLV 22.02.2010

nez no kā bankas tik dzīvo no jūsu naudiņas !!! cerarams kad tiks ārā ja tiks no šis sūdu bedres būs mščiba kredītus neņem vairs!!!

S sanija 05.03.2010

Es no swedbank aizgāju prom, jo attieksme ir galiigi garaam it vissaa. No tevis slauc naudu ne par ko.
Ieteiktu apdomaat un apskatiities apkaart kas notiek un izveeleeties banku kas apmierina. Piemēeram runaajot par 2. pensiju liimeni swedbank straadaa ar miinusies viss sliktaak. To var redzēt www.manapensija.lv.

A altwer 08.07.2010

Katrā Swedbank filiālē atradīsies kāds padla, kurš čakarēs jums prātu, jo viņš par to saņem bonusus. un autorei, tiešām esmu jau 10 gadus Swedbank klients un man sūdzību par banku nav, tikai par atsevišķiem darbiniekiem, kuri izmanto klienta nezināšanu, vēlas uzv;ar;ities uz viņu rēķina.

Z zile 07.10.2010

Vai nav jauki, ja banka atsūta apsveikumu dzimšanas dienā un pēc tam par īsziņu atvelk naudu no konta?