www.sudzibas.lv Swedbank Neiedeva naudu

Swedbank - Neiedeva naudu

Sveicināti!
Gribu padalīties savā bēdā. 13.04.2014. Rīgas stacijā no Swedbank bankomāta ņēmu āra 50 EUR, bet automāts nomira, tikai karti atdeva atpakaļ. Gāju blakus pie SEB bankomāta, bet tas arī nestrādāja. Tā es metu mieru un nākamās dienas rītā DnB bankomātā ņemot 50 EUR saņēmu atbildi, ka kontā nepietiek naudas, lai gan kontā bija jābūt vairāk par 100 EUR. Iegāju internetbankā un redzu, ka itkā esmu izņēmis 100 EUR Rīgas stacijā. Bet skaidri zinu, ka prasīju tikai 50 EUR, jo nākamajā dienā man 50 EUR noņem par Studiju kredītu. Līdz ar ko, lai naudu par kredītu nenoņemtu manam galvotājam nācās ņemt SMS kredītu, gan studiju kredītam, gan plānotajiem izdevumiem. Protams iesniedzu sūdzību bankā un pēc divām nedēļām saņēmu vēstuli, ka nauda man esot iedota un bankomātā naudas pārpalikuma neesot.
Tagad esmu apzagts par 100 EUR, bet reālie zaudējumi ir lielāki. Banku, protams, mainīšu, jo šo es viņiem nepiedošu. Tomēr esmu pārliecināts, ka šādi darītu jebkura banka. Tagad konsultējos un plānoju vērsties PTAC vai FKTK, bet uz rezultātu neceru. Uz tiesu jau iet negribu, bet vajadzētu gan!

Admirals 15.05.2014

SWEDBANK Уже не тот, нету того нармального банка, сейчас они плевать хотели на своих клиентов, грибут деньги с клиентов лопатой, подняли все расценки и услуги, я давно ушёл от них.

S smīkņa 15.05.2014

Interesanti, kā visi šie gudrinieki tiesā pierādītu, ka cilvēks tiešām naudu nav saņēmis. Un bez tādiem pierādījumiem tiesā vērsties būtu pilnīgi bezjēdzīgi.

B BlackSmith 19.05.2014

Было такое же с их банкоматом, правда пропажу вернули через 2 дня. Было даже интереснее. Ехал на такси, подъехал к банкомату чтобы расчитаться а там баланс счета -350 Лс. Банк комментировать отказался.
У приятел было наоборот, банкомат деньги давал а со счета не спысывал. Так они ему за снятое вкатали процент как за овердрафт (который оформлен не был).
О чем тут говорить когда все суды и инспекции куплены банками. Чем меньше государство тем большая степень коррупции.

H hitlers987654321 21.05.2014

smikna gan ir bez smadzenes. nezin ka tgd ir 21. gs, un visas darbiibas kas ir veiktas elektroniskaja videe, ir dabunamas, tatad, pieraadaamas. tu losi, tevi taks pat no tava smaartfona vaI hui vin zinkas, tev ir, SOBRIID filmee .

BondsBonds 15.08.2014

Bankai ir log faili par katru izņemto summu, tā kā, domāju, sūdzības autoram varētu būt pamatīgs pēcpaģiru aplauziens.