www.sudzibas.lv Swedbank Neatbalsta jaunos uzņēmumus

Swedbank - Neatbalsta jaunos uzņēmumus

Vēlējos padalīties ar pieredzi swedbank Latvija uzņēmumā. Biju nodibinājis jaunu uzņēmumu (internetveikalu) un vēlējos tagad atvērt bankas kontu swedbank bankā. Pagaidu konts jau bija atvērts swedbank, tādēļ arī mana izvēle bija par labu šai bankai. Lai arī mājas lapā ir norādīts ka kontu var atvērt attālināti, tie ir meli, kontu var atvērt tikai klātienē un tas maksā 10 eur. Tomēr tas ka pieteikums konta atvēršanai ir pieņemts un 10 eur samaksāti vēl nenozīmē ka kontu patiešām atvērs. Tā gadījās arī man, jo swedbank vajadzēja zināt 5 manus uzņēmuma sadarbības partnerus. Atgādinu ka uzņēmums tikko dibināts... Tomēr man atrādās šie partneri, kuri bija no Polijas un Igaunijas. Tad nu devos uz filiāli ar šo sarakstiņu, bet pretīm saņēmu atbildi, ka partneriem jābūt no Latvijas... Uz to es atbildēju, ka man ir tikai ārzemju partneri no kuriem es iepirkšu preci un Latvijā to pārdošu gala patērētājiem. Uz ko man darbiniece ieteica savu uzņēmumu tad atvērt Polijā... Paldies swedbank, par atbalstu uzņēmumiem! Kā arī paldies par 10 eur, kuri veikli man tika izkrāpti!

13.03.2019

H Happyone 13.03.2019

Piekrītu, ka pēdējā laikā viņiem iestājās paranojai līdzīgs stāvoklis, pret visiem izturas kā pret noziedzniekiem

donna b 13.03.2019

Nu ja tev ir sudziba par izdevumiem 10 eur vertiba, diez vai butu uzticiba tavam i-veikalam. Kartejais, kas dzivo no vine klienta prieksapmaksas lidz nakamajam. Sorry. Bet ta izklausas.

M mms 13.03.2019

Jūs domājiet, ka man vajadzētu Swedbank šos 10 EUR uzdāvināt? Par kādiem nopelniem? Es to nedarītu pat ja būtu milionārs. Nauda ir jānopelna nevis jāizkrāpj.

RAMONA👀 14.03.2019

Swedbank vispār pelna tik sliktas atsauksmes. Viss ko dara, paliek arvien sliktāk.