Swedbank - Attieksme

Lieta tāda , aizgāju omei paradīt kur var izveidot bankas kontu uz "SWEDBANK" izveidojām kontu , samaksājām 4.27 euro viss kārtībā. pagāja nedēļa atbrauca ome no laukiem izņemt karti , ko arī izdarijām. atnāca ome pie manis ciemos paprasija vai viņai ir visi papīri un viss ir kārtībā. Es vīņai saku ka viss ir tikai viņai nebūs internetbankas , tad viņa prasīja vai es varēšu nopirkt kautko internetā ( ome gribēja pasūtīt sev siltumnīcu ar piegādi uz mājām caur DPD) , es viņai teicu ka nē jo tad vajag internetbanku un aktivizēt droši pirkumi internetā. Tad ome teica ka iesim paprasīsim lai mums uztaisa. Un te viss sākas , paņēmām numurinu aizgājām pie 2. kases un tākā mana ome bij kautrīga un nezināja kā to pateikt , es darbiniecei teicu ka mana ome velas atvert sev innternetbanku , un vina man atcirta ej apsedies es runāsu ar vinu. Es apsēdos un gaidiju. Tad darbiniece teica ka nevers manai omei internetbanku. Un tad pateica vinai ka iedošu jums datoru paradat ka jus darbojaties. Vai tas ir normāli? Tā izturēties pret pensionāru , kā pret suni , pat pret suni normāls saimnieks tā neizturas. Pec tā iejaucos es un pateicu omei lai slēdz ciet kontu ka mums vairs nav vajadzīgi viņu pakalpojumi un nekad arī nevajadzēs. Tad mēs aizgājām uz SEB banku kur mums bij smaidīga , laipna darbiniece kas mūs apkalpoja un izveidoja kontu un pat nekādu maksu nevajadzēja maksāt nevis kā ar swedbank kas izkāsa naudu un atteica omei internetbanku. SEB uzreiz iedeva visus ibankas datus. Pēc šī atgadījuma es un mana draudzene sledzam swedbank kontus ciet un ieteiktu arī citiem tā darīt. Lai iet ganīt suņus tās darbinieces.
Paldies jums swedbank un uz neredzēšanos ar jums saistūbu nekādu vairs nebus.

B

D Dontkillmyvibe 12.04.2016

Tur paliek trakāk un trakāk...

B Buka811 12.04.2016

Lai viņi iet tagad pat draugiem iteikšu lai iet prom no tās bankas , ka apkalpošana ir vienkārši šausmīga.

donna b 12.04.2016

Paga, bet nesapratu kas isti notika, kad jus tik sakaitinaja... Darbiniece gribeja paradit omei internetbanku un...??

B Buka811 12.04.2016

Viņa negribēja parādīt viņa teica ka iedos datoru un lai ome parada ka māk rīkoties ar datoru. Un ar balss izteiksmi tākā mana ome būtu viņai parādā.

Latviešu tautas 12.04.2016

Nosauciet lūdzu kur ta filiāle atrodas un darbinieka vārdu.

A agiimagii 13.04.2016

Jums šī situācija likās nepieņemama, bet paskatieties uz to no citas puses. Ja nu ar Jūsu omi būtu gājusi, piemēram, kaimiņiene ar nelāgiem nodomiem? Saprotu, ka Jūsu ome no datoriem neko nesaprot? Tātad, ja nu šī kaimiņiene to izmantotu? Tādā gadījumā atkal tiktu vainota bankas darbiniece.

Likumsargs 13.04.2016

Swedbanka ir kļuvusi ļoti slikta banka! Es arī slēdzu kontus šajā bankā, jo nepatika attieksme pret klientu! Reti riebīga kļuvusi šī banka un nu jau drīz panāks Bigbanku attieksmes ziņā!

Pacco_al 21.04.2016

Ok nav jēga ņemt pakalpojumu, kuru šis cilvēks pats nemācēs un nespēs izmantot, ja ome bija tik kautrīga, ka pat internet bankas nosaukumu izrunāt nevarēja, loģiski, ka darbiniecei radās aizdomas, ka omi izrīko trešā persona, kura tad arī darbosies pa omes kontu un internetbanku.
Ne jau katru dienu vai katru nedēļu ome pirks to siltumnīcu - varējāt jau cilvēkam izpalīdzēt un nopirkt no sava konta, jo tāpat jau viņa ar savu internetbanku nemācētu rīkoties.
Viss ir tikai loģiski. Bet protams, apvainoties jau mēs visi ļoti ātri protam, un SEB "laipnā" meitene nemaz neiedziļinājis, kas ko lietos un vai ome nav nonākusi blēžu un krāpnieku nagos, jo jūs taču dokumentu neuzrādījāt ka esat mazmeita vai meita.