www.sudzibas.lv Swedbank Apdrošināšanas atlīdzības atteikums

Swedbank - Apdrošināšanas atlīdzības atteikums

С 2015 года квартира застрахована в swedbake. Первый раз за всё время случилось несчастье. В стене лопнула труба и залило квартиру. Чтобы всё исправить (заменить лопнувший стояк) , пришлось вскрывать потолок, пол и стену. Подала заявку на возмещение. На что от swedbanka мне пришёл ответ, что замена стояка всегда плановые работы и ремонт - это моя проблема. Переписка с работницей, занимающейся моим вопросом ни к чему не привела. Создалось полное впечатление, что общаюсь с роботом, у которого задание - сделать всё, чтобы ни чем не помочь. Не рекомендую ни кому связываться со страховым отделением swedbanka! Это мошенники, которые только и делают, что взымают деньги!

06.11.2019

O

NeWVeL 06.11.2019

сейчас так везде в латвии

M Mego izmeklētājs 06.11.2019

Ne tikai latvijā visā pasaulē apdrošinātāja uzdevums ir nesamaksāt vai pamatojoties uz formulām un savām kalkulācijām samaksāt pēc iespējas mazāk. Un vel daudzās daudzstāvu mājās iedzivotāji ir aiz mūrējuši /aizšuvuši ar ģipškartonu šahtas kuras nedrīkst aizvērt ciet.

Pacco_al 07.11.2019

Biju gan labākas domās, par Swedbank "draudzīgo apdrošināšanu" kuru viņi tagad tik sirsnīgi reklamē.
Es saprotu, laiku viņiem grūti, gatavojas miljonus lielam sodam par naudas atmazgāšanas afērām, tāpēc jau noteikti savlaicīgi "ekonomē".
Nu neko, jāsniedz prasība tiesā pret apdrošinātāju. Lai tiesa izvērtē. Un pie viena kompensāciju arī piedzīt, lai vairāk tā neuzvedas.