www.sudzibas.lv Swedbank aizturētā avansa izmaksa

Swedbank - aizturētā avansa izmaksa

Ja ir jāietur nauda par soda procentiem, par (it kā nosūtītām īsziņām par naudas ieskaitīšanu, bet adresāts nav saņēmis), vai arī, ja jāpārskaita aizdevums, vai kredītmaksājums, tad Swedbankai termins- brīvdienas neeksistē, un nauda tiek atskaitīta no konta tā kā nemetās.
Tai pat laikā mana iestāde 20.06.2014. plkst. 9.30. pārskaitīja manu darba algas avansu, bet es to savā kontā saņēmu tikai šodien- 25.06.2014., kā rezultātā, protams ir mazliet pabojāta svētku noskaņa. 4 dienas mans avanss ir malies pa Swedbankas kontiem(droši vien , lai mākslīgi palielinātu apgrozījumu), bet brīvdienās ieskaitīt cilvēkam naudu- to jau nu nesagaidīt!!!!!!!!!!!
Arī algas un citas naudas iemaksas vienmēr tiek aizturētas līdz pašiem 18.00..Un tikai tad tiek ieskaitītas.

D

donna b 25.06.2014

**Gribētos zināt, ko par to varētu padomāt Banku uzraudzības atbildīgie dienesti???** Uzraksti uz so iestadi sudzibu, un ludzu mus seit painforme, vai uz tavu pikstienu kat ka reages... SW majas lapaa bija jau 20/06 rakstits, ka tikai SW maksajumi (starp SW kontiem) notiks svetku laikaa, no citam bankam ieskaitis tikai 25/06. Protams bez naudas palikt svetkos ir skumji, bet metaties ar tuksiem draudiem ari ir smekligi...

S [email protected] 26.06.2014

SWEDBANKA< dziivniekiem veidota banka. vinjim tas pat reklaamas ir...

Pacco_al 29.06.2014

Naivā latviešu tauta... kad jums grāmatvedībā saka, ka mēs pārskaitījām vai, ka sarakstus jau nodevām bankā - NETICIET TAM!
Piecas reizes dienā bankas Latvijā apmainās ar failiem par veicamajiem pārskaitījumiem starp bankām.
Es saprotu, ka izmeklēt šo jautājumu nav tik vienkārši, jo jūsu darba devējs nedos jums maksājuma uzdevumu uz kura būs redzams īstais datums, kad veikts maksājums. Bez tam eksistē vēl viena lieta - uzņēmums iesniedz bankā maksājuma uzdevumus algu pārskaitīšanai, banka uzliek zīmogu, kad tie ir pieņemti (vēršu jūsu uzmanību uz to, ka banka uzliekot zīmogu neapstiprina to, ka maksājums ir veikt, lai kā arī daudziem tā gribētos domāt, bet tikai to, ka banka šādu maksājumu ir pieņēmusi izpildei) bet bankas kontā reāli uzņēmumam naudas izpildei nav. Banka monitorēt, kad nauda ienāk kontā un tad izpilda iesniegto maksājumu.

Latviešu tautas 30.06.2014

Naudas pārskaitījumi bankas robežās notiek max. 15.min laikā, ja uzņēmuma konts atrodas Swebankā, un jūs kā naudas saņēmēja konts arī šinī pat bankā. Savukārt, ja jūsu darba devēja konts ir citā bankā tad šī naudas atnāk vienas dienas laikā, ja maksājums ir veikts līdz 16:00 - - - - - - Nav pareizi: ja darbadevējam konts nav Swedbankā, tad nauda iet caur starpnieka banku 3 darbadienas laikā!