www.sudzibas.lv Svetlana Krilova negodīga dzīvokļa izīrētāja

Svetlana Krilova - negodīga dzīvokļa izīrētāja

Neizīrējiet dzīvokli no sievietes, kura uzdodas par Svetlanu Krilovu. šī sieviete ņem pavirsu 70ls+ komunālie,bet neko nenomakā. zīvokli ziemā piekurināt ir nejiespējami un remontu redzejis tas nav vismaz 30gadus. īespējams,ka dzīvoklis nav viņas,jo tā arī neparādīja savu pasi un viņas nr.ir 26856653.
P.S Apakšējie kaimiņi sudzējas,ka vienu ziemu esot pārplīsušas trubas,jo dzīvoklī neviens nesot dzīvojis. Viņa tagad zvanās un piesienas par atstātajam mēbelēm :{neliek mieru.Ja tas tā turpināsies,tad aiziešu uz" Nanu pārvaldi." Parasti izīrē caur makleri un vardiņš bija Andrejs.

O

O Otis 04.05.2012

jā, tapēc labāk ir pirkt savu dzīvokli, jo savs ir savs un nev jamaksā kkādiem krāpniekiem. vajadzēja pamuti sadot:D

T Tenis 10.02.2013

Ieteikums: Īrē dzīvokli tikai no cilvēkiem, kas runā valsts valodā.

U uzzy 11.02.2013

To Tenis!

Zini, tas ir pagrūts variants. No pieredzes saku, ka latviski runājošus izīrētājus ir ārkārtīgi grūti atras. Tad jau vispār var bez dzīvokļa palikt, ja tas būs par kritēriju :D