Sveiki kundze un kundze - Vai tā ir persona

Vai tā ir persona, kurai ir nepieciešama steidzama nauda, lai konsolidētu savus parādus, vai samaksātu rēķinu vai īri, vai ko nosaka bankas, un kas ir vairākkārt apsimots pēc kredīta meklēšanas, tad medejar me teica, ka jums ir jūsu iespēja, jo es esmu šeit, lai palīdzētu jums ar savu aizdevuma piedāvājumu par $ 20,000 uz vienu iedzīvotāju $ 700,000, man ir 3% procentu likme atkarībā no atmaksas termiņa, tāpēc, ja tas ir interesanti, es neuztraucos ar jums sazināties. E-pasts:

P

RAMONA👀 15.02.2019

Beidz dzert!

P patriciа123 15.02.2019

Esmu negeris no Nigerijas un gribu jusu nauda!

P patricia123 15.02.2019

kungs un kundze, es esmu kundze patricia i var palīdzēt jums, ja jums ir nepieciešams aizdevums, jūs saņemsiet savu aizdevumu bez jebkādām bažām, sazinieties ar mums tikai tad, ja jums ir nepieciešams

RAMONA👀 15.02.2019

Duraks tu esi!

V vivus 15.02.2019

Tie ārzemnieki ar saviem viltus piedāvājumiem.

Q q1969915 20.03.2019

rimi veikala var iet stradat