SV Autohof - Krāpšana

Krāpnieciskā kompānija, kura nespēj sniegt neko vairāk kā tukšus solījumus!
Strādnieki strādā bez līgumiem, nauda aploksnēs, kuru tāpat neizmaksā. Līgumi pat netiek piedāvāti, kas nav kompetenti no darba devēja puses un neatblst LR likumdošanai. Kompānijas moto ir - strādā par brīvu, neskatoties uz to, ka esi slims, tā ir sarkanā vai svētku diena. Darbiniekiem ir jālūdzās, lai tiktu izmaksāta alga, kura tāpat ir zemāka par noteikto, vai arī vispār netiek izmaksāta. Papildus visam šim netiek ievērotas nekādas sanitārās normas, spriežot pēc labierīcēm un ģerbtuvēm, kur apkopēja nekad nav bijusi. Darbiniekam pašam ir jātīra viss! Attieksme no uzņēmuma vadītāja V.Dobrinska ir pilnīga nulle! Kā arī ir darba rīku trūkums, kas nedod iespēju strādāt normālos darba apstākļos. Tā vietā ir jāskraida no vienas vietas uz otru, meklējot īsto darba rīku. Ja esi darba meklējumos, nekad neizskati kompāniju "Autohof", kā variantu, vienīgi, ja vēlies strādāt par brīvu.

Z

J Jānis 01.01.2019
Krāpjas ar auto izlaiduma gadu

Reklāma auto gads rakstits 2008,pārbaudot pec WIN koda izrādās ka auto gads ir 2006.Esat uzmanīgi ar šiem auto meļiem. Auto marka volvo s80 https://m.ss.com/msg/lv/transport/cars/volvo/s80/cbclh.html

foam rubber 15.01.2021

Мошенническая компания.Отправляет поврежденные автозапчасти.Деньги не [slēpt]@yahoo.com

foam rubber 15.01.2021

Ненадежный.Отправляет поврежденные детали.Не покупайте, вас обманут.Не возвращает деньги
+37126128012
+37120016979