Supernetto - Veci produkti

Nepērciet gaļas, zivju un sakņu produktus SUPERNETTO veikalā Maskavas ielā 256! Rūgta pieredze. Vakar nopirku veselu vistu, kurai "derīguma termiņš" līdz šodienai, bet atnesot mājās, konstatēju, ka tā ir galīgi veca, smirdīga. Nesu atpakaļ, bet nepieņēma, jo nepaņēmu čeku (nudien es katram gaļas gabalam neesmu paradusi ņemt čeku). Pirms kāda mēneša nopirku šajā veikalā siļķi vakumā un arī tā bija veca, toreiz gan čeku biju paņēmusi un naudu atguvu- 46 sant. Bet šeit gan nav runa par naudu, lai taču "aizrijas" ar saviem 2, 40 Ls par vistu, bet attieksme - kāpēc man kā pircējam vispār būtu jāsaņem veci produkti?!?! Vēl lielāks kuriozs bija pavasarī. Bija "akcija" - kartupeļi par 10 sant./kg. Ne jau dēļ akcijas tos nopirku, bet gan tāpēc ka vajadzēja. Atnesot mājās, mizoju un NEVIENS kartupelis nebija lietojams - visiem iekša melna un izpuvusi tā, ka pat izgriezt nav iespējams. Necieņa pret pircēju ir šī veikala vizītkarte. Ne velti, krieviski nereti to sauc par 'SUPER ŅI TO".

I

M mamma 23.09.2010

Piekrītu!!! neder nekam šis veikals!

P poga 24.09.2010

To sauc arī par mistkastnieku vai bomžu veikalu. Nu nevajag taču tādā iepirkties!!!

M mamma 24.09.2010

Dzīvoju pretim šim veikalam - katru vakaru mūsu kāpņu telpa ir pilna ( neskatoties uz koda atslēgu) ar tantuķiem, kuri gaida SUPERNETTO miskastēs izmestos vecos produktus... Bet vienalga veikals arī paspēj par naudu tādus pārdot :(

P PIRCĒJA 25.09.2010

Zinu aptumeni šo veikalu sistemu, tad varu pateikt vienu: vai ta kāds tev to vistu lika tava grozina ar varu, kurai termins beidzas sodien? Ne, tak, ta ka pati vien vainiga esi! Sie cilveki terminjus novac laicigi, ka sidien trvins beidzas- darbinieki to prci atstaj, jo iespejams kads nopirks, bet ja ne, nakosaja diena vinjas tur avirs nebus, jo termins bus iztecejis. Ir jadoma logiski, ja termins beigsies pec divam dienas vai sodien vinja noteikti nebus laba, ja runa iet par svaigam galam, zivim. Tikai un vienigi: LOGIKA!

M misii 04.11.2010

tu gribi, lai veikals sagriež katru kartupeli un pābauda? Un par to, ka vista ar nākamās dienas termiņu ir bojāta, neatbild veikals, bet ražotājs.

I Inesei 24.01.2011

Jāprasa cik tad tu esi stūlba? ja neskaties ko pērc! vot tādas debīliķes vienmēr bija ir un būs!!!

B blackminster 16.08.2011

Viens par otru gudraks :D :D

B blackminster 16.08.2011

Nu Inese kapec vispar uzreiz stulba vispar ka pircejs vina ir labas domas par veikalu un tam uzticas lidz sim rakstam protams agrak tak ari tu gan jau neko nepeteji lidz kautkas nenotika ar tevi un tapat ari ir ar parejiem, un runajot pa kartupeliem nu biskit pasam ir jadoma tomer ko perk tapec ka kartupeli pa 10.sant nu tur jau uzreiz var saprast ka nekas labs nebus gaidams