Supernetto - pircēji

Šoreiz ne par veikala trūkumiem vai par nepieklājīgiem darbiniekiem... bet gan par pircējiem! Strādāju Super Netto par kasieru-pārdevēju, un ziniet, kādreiz domāju par citām kasierēm "Kā viņa tā var tā un šitā ar mani runāt" utt. Bet tagad ļoti labi saprotu, kāpēc... Paši pircēji noved kasieres līdz tādam stāvoklim, ka laipnai būt, piedodiet, nav iespējams!! Nesen bija gadījums, ka man solīja "sadot pa purnu" (maigi izsakoties), jo, redziet, es esmu nepareizi nolikusi puiša (jā, tieši jauna puiša, nevis vecas tantiņas, kā ierasts) pirktos produktus! Vai šodien - manai kolēgei arī trāpījā ļooooti nelaipns pircējs. Diezgan grūti 12h dienā nosēdēt smaidīgai un mierīgai, īpaši tad, kad tevi katrs otrs nokaitinā.
Cerēsim, ka apkalpojošais personāls un pircēji atradīs kopēju valodu, jo, ne tikai pircēji gaida laipnus pārdevējus, bet arī pārdevēji gaida laipnus pircējus! :)

S seene 14.06.2008

Pilnīgi piekrītu!

S sabīne 21.03.2009

Ja nevari nosēdēt smaidīga 12h tad nestrādā tādā vietā, ir kas to varēs un gribēs tici man tādu cilvēku ir daudz...

A anna 21.03.2009

nu, sabīn! ja es zinātu, kur strādā, tici man, atrastu iemeslu par ko tevi nolikt, apsmiet, sadusmot utt., lai tu varētu tā pa ītam novērtēt, ko nozīmē PIEKLĀJĪBA

S sabīne 21.03.2009

netaisos te kasīties bet saku kā ir tagad ir cilvēki kas māk to darīt, neaizstāvu pardevējus vai kasierus bet ja nemāki to darīt tad tas nav tavs lauciņš, ir vietas kur ir patīkami ieiet un patīkami atgriezties...

S saulle 22.07.2011

Sabīne aizej pasedi kasē 12 h kādas 3 dienas pēc kārtas. gribēšu redzet cik smaidīga busi kad tev kāds uzbrauks virsū auzgumā.

piekrītu Varbūt ka ja zinātu kur stradā ar aizietupie tevis ciemos un atrastu ko pateikt

dzīvē māk piespēlēt visādus jokus - kad sēdēsi kase tad zināsi kā tas ir tik pēc tma nečīksti

R Rika 24.11.2013

Ziniet, par paardeveeju gruuti buut, kretiinus redzu staavot rindaa.Algas cik zinu arii nekaadas nav labasas!