www.sudzibas.lv Super Netto pilnigi neizglitotas pardevejas

Supernetto - pilnigi neizglitotas pardevejas

Gribeju pasudzeties par Super Netto pardevejas stulbumu, jo savadak es to visu nevaru nosaukt. Mans 7gadigais puika tur sodien nopirka energijas dzerienu. Ta vienkarsi vinam ari vinu pardeva. Nemot vera vecumu, sodienas karstumu un berna aktivitati, tas viss vareja beigties diezgan caabiigi. Es nevaru izskriet vinam katra soli lidzi, skaidrots tam bernam ari ir, bet berns jau paliek berns, bet es nesaprotu pieaugusu aitu, kura nejedz ko dara. Gan jau, ka ta nebija pirma reize. Sikais tik kluse ta ka partizans. Tas tiesam liek apsaubit pardevejas prata spejas, nebutu stavokli, laikam aizietu kartigu haju uzrikotu, lai pati padzer taadu un peec tam veel meegina pastradat. Gribetu redzet, ko vinai sirsnina par to teiktu. Katra zina, vecaki nemiet to vera. Zinu daudzus veikalus, kur nepardod berniem sos dzerienus.

W www. 21.07.2011

Grūtniecības ietekme uz garastāvokli :D
Apsveicu ;)

A Aguceens 21.07.2011

kads sakars ar garastavokli un grutniecibu? vajag jau ar galvu reaali par sekaam padomaat.

0 000 21.07.2011

Kāpēc pārdevējai būtu jāskatās ko tavs sīcis pērk? Par enerģijas dzērieniem nekas nav teikts, ka tos bērniem nedrīkst PĀRDOT.

Pašai jāseko savam sīcim, nevis visu vainu uzvelt uz pārdevēju.

M mja 21.07.2011

nakamreiz, kad tavs sikais apkakajies apkart vazasies ari visi citi bus vainigi, ka pamperus nenomainija?
pardevejam savs darbs, tev savejais ar kuru, skiet, gala netiec.

S semaks 21.07.2011

nav tāda likuma, kas neļautu bērnam pārdot enerģijas dzērienus. pieskati labāk pati savu bērnu, un nedod viņam naudu, ja jau tādu melīgu esi viņu izaudzinājusi. nākošreiz viņš nopirks točkā polšu, ko tad tu dziedāsi?

K Kakaduu 21.07.2011

Tikpat labi tavs sīkais varēja paprasīt savam pieaugušajam draugam bomzim, lai tas viņam nopērk to dzērienu.

Z Zinātājs 21.07.2011

Jebkurš nopirktu šmigu, jo negrib lai tiktu mašīnai sadurtas riepas, vai kas tamlīdzīgs izdarīts, jo sīkie parasti ir atriebīgi un izdomas bagāti.

S Sauliite 21.07.2011

he.. vēlviena "paraugmāmuļa", kas tik kājas paplest māk, bet ko ar plešanas rezultātu darīt nezin!Ieteiktu Tev par aborta iespējām aizdomāties, jo var redzēt, ka pat vienu bērnu nejēdz normālu uzaudzināt!!

J Jana 21.07.2011

Tiešām sajukusi! Un ar kādām tiesībām pārdevēja varēja nepārdot enerģijas dzērienu???? Nav taču ne alus, ne šņabis, ne cigarete! Starp citu ņem vērā, ka saimniecības veikalos sīči pērk līmi un gaisa atsvaidzinātājus, bet pārdevējai ir jāpārdod. Tādi likumi.
Un ja nepārdos, tad Auguceena prāta māsa atskries un bļaus kā cietusī, kāpēc viņas sīkajam nav pārdots!

A Aguceens 21.07.2011

jaa, izskataas, ka komenteetaajiem tiesaam nav beernu :) kaa tad man 7 gadiigs beerns ir jaaved pie rocinas aaraa pastaigaaties, gudriisi juus. iet runa par cilveecisko faktoru, jums vispar ir kaada nojeega, ko energijas dzeerieni var nodarit berna organismam. aciimredzot nee. un nedod dievs kaads no juusu siiciem nonaaktu reanimaacija, jo sirsnina streiko deel sii pasa energijas dzeeriena. gudri d... mees visi maakam, normaalaas civilizeetaas valstiis tas ir aizliegts ar likumu, un muusu banaanu republika ar iipasi gudrajiem eksemplaariem atkal izcelas. ja jau nav aizliegts, tad pofig, var gaazt ieksaa visu, ko nav slinkums nopirkt ne? Sauliite, ne tu man ieteiksi ko man dariit, lielaa audzinaataaja. Kakaduu, manam siicim nav pieauguso draugu bomzu :D no tiem vismaz vins turas pa gabalu :D

T ToAguceens 21.07.2011

Viskaitīgākās šādiem maziem bērniem ir tieši Coca Colas, jo saēd visus iekšējos orgānus.Savu sīko varēji gan ieaudzināt, kas ir bērnu dzērieni, kas pieaugušo. Pārdevējai šinī gadījumā nebija tiesību nepārdot, jo enerģijas dzērienus pārdot likums neaizliedz.

S Sauliite 21.07.2011

ja neesi vēl pamanījusi - tā pārdevēja nedzemdēja Tavu bērnu, to izdarīji Tu, tātad par visu arī atbildi Tu!Pārdevējai tā ir darba vieta, kur viņai ir jāpārdod viss iespējamais likumu robežās, tā kā enerģijas dzērieni nav Latvijā ierobežoti, viņa izdarīja visu ko viņai vajadzēja izdarīt!starp citu - Tevis minētajās civilizētās valstīs ne tikai netirgo sīčiem tos sūdus, bet arī aktīvi atņem vecākiem vecāku tiesības par bērnu neaudzināšanu un veselības apdraudēšanu (jā, ja nespēj izsekot līdz sava 7gadīgā bērna pirkumiem, tad Tu arī esi vainojama pie tā ka bērns nopērk kaut kādus "sūdus" un tos pielieto!!!)
un mans ieteikums par abortu bija tikai rekomendācija, lai uzlabotu vispārējo stāvokli valstī, nevis obligāta prasība, jo ne jau man lemt cik bieži kājas domā plest, viss ko varu - novēlēt lai plešanas rezultāti Tavas rīcības dēļ tomēr nenonāk manā darba vietā!

C cirvis 22.07.2011

Nu gan šī mamma laiž! Tirdzniecībā nepastāv cilvēciskais faktors- ja pārdevēja nebūtu pārdevusi to draņķi, tad bērnelis gaudodams sūdzētos mammai, bet cienījamā autore te pietaisītu tēmu par sliktajām pārdevējām!

S SACĪTĀJA 22.07.2011

Es varu pateikt: ka viņa tā nedrīkst nepārdod šo enerģijas dzērienu. Ir tiks jautāts vai var pārdod bērniem. Un atbildēja: ka nedrīxt nepārdot. Ir jāpārdod, bet jāpasaka, ka tik mazam bērnam tas nav ieteicams. Tā kā "kundzīt" pirms apvaino citus kuri dara savu darbu, sāc piedomāt pie tā ko saki, ja nezinu! Nav tāda likuma, kurā teikts, ka nedrīxt pārdot.! SKAIDRS!

S saulle 22.07.2011

emmm, raksta autorei gribu pateikt to, ka enerģijas dzērienus var pārdot un ja esi bijusi blakus savam sicim tad vel jo vairāk... kāpec tad neko neraksti ka tavs sīcis piemēram pērk colu??? ja pārdotu colu ari traci sataisītu?????????????????????

starp citu es ar strādaju vienā veikalā Rīgā par kasieri unesmu kasē dzērusi enerģijas dzērienu un zini?? pilnīgi nekāda vaina - nevis sudigāk paliek kā runā riņķi apkārt, ka sirds sak streikot, bet tieši otrādi - man enerģijas dzēriens dod vel lielāku enerģiju strādāt :p

tā ka nesprēgā apkārt bet labāk pieskati ko Tavs bērns pērk!!!

Tu labāk varēji traci sarīkot tādā gadījumā, ja pārdotu viņam bezalkoholisko bumbieru sidru, kurš -patiesība nav bezalkoholiskais kā reklāmē (ražosānas nolaidība), bet gan alkoholiskais jo tur ir 1, 2% grādu un likumā teikts, ka aizliegts pārdot alkoholiskos dzerienus sākot no 1, 2% grādu. tad gan es saprastu ka uztraukumam pamats, bet dēļ enerģijas dzēriena, nju vai zini!!!

F fifa 22.07.2011

Tas ir nevis pārdevējas stulbums kā Tu te atļaujies izrunāties, bet gan Tavs personiskais stulbums. Neviens, izņemot tevi, nesekos, ko Tavs bērns ēd vai dzer - NEVIENS! Un ja Tavs 7 gadīgais bērns vēl ir par mazu, lai novērtētu ko viņam drīkst, bet ko nē, tad tiešām nelaid vienu ārā. 7 gadi - man pazīstami bērni (mūsu laikos) vieni tālāk par pagalmu nevazājas.

M mja 22.07.2011

izskatas, ka tajas normaalaas, civilizeetaas valstiis ta ari neesi bijusi.
pirms muldi nodrāztas frāzes, varbūt aizbrauc kkur un apskaties, kā tad īsti ir?
un pirms vainot veikalus, pārdevējus, valdību un sabiedrību, apskaties uz sevi un padomā, kādēļ tieši tavs sīkais dzer tos mēslus un melo tev, ka ausis kust.

H hihihaha 23.07.2011

jā!ir gan apbrīnojami izklaidīgas māmiņas!!!un redz visi vainīgi ---tikai viņa ne---tā vien šķiet ---ka jocīga tāda!!!

E Esesesseseseseses 23.07.2011

Aguceens, Tu esi DURA kas DURA, pati seko savam sīkajam pakaļ! Zoss fakinā! Un redz, te vainīga ir pārdevēja...! Tev Aguceens vajadzētu arsūdainu mietu papakaļu sadot par mazgadīgā nepieskatīšanu! Palaidušās mamzeles..., tb, māmiņas...ibio!

E Edža 25.07.2011

Phe, Dura