Supernetto - Attieksme

Gribu jus pabridinat, par stradajosu kasieri Valteru, kurs uzdrosinas sviest produktus, ziniet jasaka ka sunim un pat izdodot naudu, ta tiek sviesta uz traucina ta ka bez maz vai tudal viss pa zemi pabirs, sodien pat biju veikala un apkalposana bija vienkarsi sausmiga. Vinš vienkarsi tas svieda ka gandriz lidoja pari malai. Attieksme pret pircejiem drausmiga.

D

retas_sudzibas 14.11.2013

Kapēc šāda sūdzība netiek sūtīta pašam uzņēmumam?

Z zara-tiki 15.11.2013

Laikam dusmas uz vadiibu par kautko vai arii pirceeju nokaitinaajushi. Man arii ir taadi briizhi darbaa, tas tik nav saistiits ar apkolposhanu.

B Bellamy 05.11.2017

Es pats stradaju Supernetto un ne pirmo menesi. Paskatieties pasi uz sevis, ka jus uzvedieties pirms rakstiet nepamatotas sudzibas. Ja es nestradatu pa kasieri, es jums noticetu.