www.sudzibas.lv Super Netto Īpaši nelaipna kasiere

Super Netto - Īpaši nelaipna kasiere

Šovakar, 23. aprīlī, ap pulkstens 20.04.16 plkst 20:30:11 (laiks čekā, nr. 636158), kasiere Marija Ūdre, bija izteikti nelaipna, pienākot rindai pie kases, jaunkundzei iebildu, ka dēļ vienas preces, dikti garā rindā jāstāv, uz ko meitene teica, ka tās ir manas problēmas. Uz ko teicu, ka nejūtos vainīga, ka ienācu šajā veiklā, bet man atbildēja, ka esot citi veikali, kur ieiet, uz ko teicu, ka tuvāk mājām, protams, atbilde, tās ir jūsu problēmas. Laikam jau ir manas problēmas, bet ir reizes, kad mēle jātur aiz zobiem. Kas vispār apmāca šādas skuķes, ko var teikt un ko nevajag. Vienkārši glupa meitene.

C

T TavaMamma 24.04.2016

Jaunkundzei iebildāt, jeb sākāt "pukstēt"? :) Tā ka jaunkundzei nervi neizturēja? Katru dienu iepērkos "Mego" veikalā, kurš 00-24 ir pilns ar neapmierinātām dāmītēm.Nezinu kādiem nerviem jābūt, visus šos "iebildumus" uzklausīt.

D Dontkillmyvibe 25.04.2016

Visi veikalos stāv rindās. Negribi stāvēt, pasūti internetā.

V V.Pircējs 08.10.2016

Super Netto kasieres un pārdevējas ir tik hroniski neapmierinātas ar dzīvi, ka šķiet, ka viņām visi ir parādā. Gulbenes Super Netto kasiere Iveta Annuškāne strādā tik haotiski, ka veidojas garu garās rindas, bet tas viņai netraucē jaukties pircēju sarunās, pļāpāt ar apsargu un izteikt piezīmes par pircējiem. Ja nepatīk darbs ar cilvēkiem, var taču strādāt citur, nav noteikti jālien kasē un jāstrādā ar pircējiem.