www.sudzibas.lv Sūdzību ievietotāji Sūdzību ievietotāji nemāk rakstīt

Sūdzību ievietotāji - Sūdzību ievietotāji nemāk rakstīt

Pārlasot daudzas sūdzības neko nevar saprast. Cilvēks gribējis savu sāpi izkliegt, padalīties ar citiem un galvenais, - tikt saprasts. Bet kā var tikt sasprasts, ja raksta bez garumzīmēm, bez pieturzīmēm, bez stila. Liekās ka lielākā daļa nepārlasa savu murgojumu pirms publicēšanas.
Par krievu valodā publicētajiem meistardarbiem vispār nav komentāru- piedosim viņiem.
Tā kā- no ši brīža rakstam skasti, latviski, gramatiski pareizi.

P pf 21.08.2009

izskatās, ka pats pirms sūtīšanas neesi pārlasījis un izlabojis gramatikas kļūdas :)))

M moisha 21.08.2009

ei dirst

B Baņkieris 21.08.2009

Tā jau ir mūsu jaunatnes problēma, ka rakstīt vairs neprot, rēķināt arī!
Man viens darbinieks, iesniegumā uz atvaļinājumu, vienā teikumā bija piecas gramatiskas kļūdas ielaidis un tas ir cilvēks ar augstāko izglītību!

K ksenija 21.08.2009

dirsa ej! pati rakstiji ka cuka! es busu rakstit ka vien gribesos, un tev nejautasu suka tada! piever muti kurva un dirsa ej!

C cilvēks 21.08.2009

Ksenija, lai arī drīzāk Ksenijs, droši vien arī dzīvē tu esi tikpat nožēlojams...Gan tev bumerangā viss atnāks atpakaļ un gan jau arī tevi kāds tikpat "laipni" pasūtīs...