www.sudzibas.lv sudzibas.lv pīkstuļi sudzibas.lv pīkstuļi

sudzibas.lv pīkstuļi - sudzibas.lv pīkstuļi

Palasot sudzibas.lv sudzības, man paliek kauns par Latvijas iedzīvotājiem. Ka tik par kaut ko pasūdzēties... vienalga.. vai paša vai nē. Lielākā vaina jau ir pašos patērētājos, nelasa līgumus, iesaistās darījumos ar aizdomīgām firmām.. Varbūt ir pienācis laiks būt pieaugušiem un apdomāt ko dara, ar ko iesaistās???

Z

L Labvelis 28.07.2010

Apsoluti piekritu!

F flamingo 28.07.2010

sūdzības .lv, ir netikai domātas lai pasūdzētos, bet lai dalitos savā labā vai sliktā pieredzē ar kadu firmu vai iestādi, šis ir ari informativais portāls kur cilvēki pauž savu viedokli, un kur citi var uzzinat par to, cik viena vai otra iestāde ir laba, tas pats attiecas arī uz pakalpojumiem, šis portāls pec manam domām tieši veicina to lai cilvēki beidzot sāktu domāt, sava veida rekomendācija, !!!

V vienalga 28.07.2010

Šitajā saita nav PILN"IGI nekā pozitīva

Z zane 28.07.2010

Flamingo, un kā tev izskatās - domā??? :D Man izsktās, ka .. jo tālāk, jo trakāk...
Viena tante teica... un visi pārējiem mauj līdzi :)

A Agnese 28.07.2010

Gribi kadu iznīcināt - ieliec šeit, elementāri! Patiesības šeit ir ļoti maz. Portālu izmanto negodīgai konkurencei, kā arī nenoskaidrõjojot faktus un neapdomājot, raksta visādu, atvainojos, h...ņu. Dažam cilvekam tas kropļo uztveri par da jebkādu pakalpojumu, jo tādu firmu, kuru šeit nav, ir ļoti maz!

L Loreal 29.07.2010

A man patīk :D ja man ir slikts garastāvoklis - ienāku šeit un ņirga rauj visu dienu :D:D:D

Z zane 29.07.2010

Jdxkbvkjdxvjfhbgkjhdfk, es arī nosākuma ienācu pasmieties... Piebīsja... sāk te izskatīties nožēlojami :(

I I..... 29.07.2010

Mēs abas ar meitu katru vakaru šeit kārtīgi izsmejamies. Dažkārt ir tik asprātīgi komentāri un smieklīgas sūdzības. Patīk šī lapa, protams vajag veselīgu humora izjūtu.

- ------------ 30.07.2010

[asdfghjkl;zcvbnm, .12345678 man saa! tyyytty

M Martastante 06.08.2010

Par ko tik nesūdzas! Tiešām smiekli nāk. Visniknākie sūdzmaņi pat rakstīt bez kļūdām nemāk. Labprāt vakaros palasu humora pēc. Darba ņēmēji, lūdzu par saviem darba devējiem rakstiet pēc iespējas precīzāk, citādi nekādi nevar saprast, ko tieši gribat pateikt.

K kity 07.08.2010

pirmkārt, šis ir saits SŪDZĪBAS.LV, tāpēc viņš arī domāts, lai šeit varētu ierakstīt savas sūdzības, it kā tu nebūtu ne par ko nekad sūdzējies, godīgais latvietis atradies!!!

S Santa 07.08.2010

straadaaju vienaa no firmaam kuru te piemin itin biezi, bet lielaakajaa dalaa cilveeki vienkaarsi pasi kaut ko nenoskaidro. par briivu ir tikai siers un tikai otrajai pelei. taa vien liekas ka cilveeki gaida ka vinjiem pilniigi visu izstaastiis, pienesiis uz zelta paplaatiites un tikai ap vinjiem vien firmas darbs grieziisies.
ja katra filma izstaastiitu visus savus liiguma punktus tad domaajams ka liigumus vispaar neviens nesleegtu.

- ------------ 07.08.2010

Tiešām smiekli nāk!!!____

G g5c 12.09.2010

Es pirms ši saita apmeklēšanas pat nezināju, ka Latvijā ir tiešām tik daudz ''interesantu'' cilvēku. Te var kārtīgi izsmieties un ik pa laikam arī ko gudru uzzināt, bet otrs variants ir retāks..

Mamma 12.09.2010

Tur jau tā lieta ka daudzi to uztver kā izsmieklu saitu, kamēr paši netiek apsmieti vai aprunāti. Būtu jau labi ja visas sūdzības būtu reālas, bet tā nav. Patiesība un nepatiesība te iet roku rokā tik cieši, ka nav iespējams atšķirt apmelojumu no sūdzības. Žēl tos kuri cieš no tāda anonīma nekontrolējama ļaunuma.

B bruiser 12.12.2010

kādam te nāk smiekļi... bet kāds te izlasa noderīgu info par kādu no uznēmējiem...
labs portāls...

S Sidija 28.10.2011

Šis saits domāts, lai visādi nepareizi domājošie varētu padalīties. Normāli šos murgus nelasa.
Te ir patiešām:
-slimi,
-konkurenti citiem uzņēmumiem
-dzīves apbežoti pabērni, kam nav pleca, uz ko paraudāt.

Tad sūdzas un parakstas anonīms,
Anonīms alkaholiķis
anonīms konkurents
anonīms atlaistais tādiem vajadzētu būt nikiem, tad vismaz būtu skaidrs, kas te raksta...,

N neitrālā 28.10.2011

слушай, есле ты токая мудрая/умная, ЧТО ТЫ ТУТ ПОТЕРЯЛА? Kāda velna pēc tu komentē, tad arī esi slima...? Šaja saitā var arī ko sev derīgu izlasīt.padomā, pirms taisi spriedumus!

! !!! 28.10.2011

Par ko pasmieties?- par citu cilvēku nelaimēm un problēmām? Lai Dievs dod, lai Jūs nekad netiktu apkrāpti, apzagti. Tad redzēsim, kurš smiesies pēdējais. Ir tāds teiciens - nespļauj kāpostos, kurus pašai( varbūt) būs jāēd.Pēc manām domām, Sūdzības. lv ir domātas, lai brīdinātu par negodīgiem cilvēkiem, apšaubāmām firmām, dalītos pieredzē un diskutētu. Pareizie atradušies! Kas Jums devis tiesības tiesāt otru? Protams, ka arī te atrodas garīgi un emocionāli slimi ļautiņi, kuru leksikā ir trīs vārdi, kas sākas ar p..., b..., d...Kas Jūs esat pasargāti no nelaimēm un problēmām? Ciest nevaru ļautiņus, kas visu zina, prot, māk. Vienmēr gatavi tiesāt un nosodīt, pat nezinot visu situāciju.Pat Bībelē ir teikts- kas pats ir bez grēka, lai pirmais sviež akmeni. Dažreiz cilvēkam neko nevajag - tikai lai viņu uzklausa un uzmundrina.

N neitrālā 28.10.2011

vot, vot!...