www.sudzibas.lv sūdzība par sia līguma daļas par darba samaksu nepildīšana

sūdzība par sia - līguma daļas par darba samaksu nepildīšana

labdien, atkārtoti daru jums zināmu faktu
lieta tāda ka nostrādājot 100iekos, sameklēju Liepājniekos . lv darba slidinājumu kamīnmalkas sagatavei
sazvanījos un mani pieņēma bet...
biju tur sākumā novērtēt darba apstākļus-nu itkā okei
taču vissu to fīču tai uzņēmumā sapratu uzreiz jo satikties ar darba vietas pārstāvi iznāca nevis kur offisā bet uz ielas
izrādās tai uzņēmumā slēgtā teritorijā ir divas darba maiņas-1ā 8 draba stundas, 2ā 12 darba naktsstundas
nu protams tikku naktsmaiņā un cirks tikai sākas
parakstīju līgumu kuram pat nebija zīmogs bet kurā bij minēta darba samaksa-1, 10 lvl stundā kuru protams nostrādājot divas naktsmaiņas lauzu, jo sapratu-te notiek darbspēka ļaunprātīga izmantošana

saņemot nodokļu grāmatiņu bij tur rakstīts :
pieņemts 26.10.10 - atlaists 26.10.10 bet strādāt sāku jau 25.10.10 naktsmaiņā 12 stundas, kā arī 26.10.10
uz jautājumu darba devējam savu dokumentu saņemšanas brīdī - un kur lūdzu būtu nopelnītais ?, atbilde- par ko tu runā ? kāda nauda ?
es strādāju gan, to var apliecināt mans pārinieks
biju uz darba aizsardzības Liepājas nodaļu bet neizskatās ka tur vēlas ko darīt lai es sadabūtu savu nopelnīto
un ja tā rīkojas darba devējs kurš pats pelna ar manu darbu tad sorry
tas liek pa nopietno aizdomāties vai maz ir vērts strādāt, maksāt līdz ar to darba nodokli ja notiek tāda veida kidalova/uzmeššana - cieš tak gan valsts un protams arī es
lūdzu tikt skaidrībā ar šo precedentu un palīdzēt man saņemt nopelnīto SIA " LINOS " kas apliecināts ar manu parakstu darba līgumā - nbr-00049 kā arī sodiet šo SIA jo tur darbspēka plūsma tais naktsmaiņās izrādās ir liela un iedomājieties : ne visiem samaksā un pat ja-tad netuvu reālam ieguldījumam un cik liela tad ir tā SIA peļņa no daļējām izmaksām darbiniekiem un nodokļu nemaksāšanai valstij
mans kontakttālrunis " - 29653309 -
atkārtoti iestājos bezdarbniekos-tur vissu izstāstīju, tur datorā pārbaudīja vai maz essu kur reģistrēts nostrādājot divas dienas bet uzrāda ka vispār nekur nekas nēeksistē
mani vnk uzmeta tas Linos visās jomās un galvenais ka vairs neticu godīgam darbam LV
tākā ziņoju šo faktu jau otreiz tad vismaz elektroniski paziņojiet vai kas vispār tiek darīts vismaz lai saņemtu savu nopelnīto kamīnmalkas sagatavē
atkārtoju cik pēc līguma man jāsaņem
1, 10 stundā reiz 2reiz par 12 stundām=26 lvl 40 santīmu
dikti labi būtu ja uzrīkotu jūs šim SIA lielu auditu kur ar viss nelikumīgais izgaismotos
sia LINOS pinvarotā persona ar kuru slēdzu darba līgumu kuram pat nebija apstiprinoša zīmoga - Normunds Sovinskis
ar cieņu Vladimirs.

D dana 25.05.2011

Pilnīgi piekritu par negodigiem un zagligiem darba devejiem.sieviesu zeku veikals MADAM BARON ari nesamaksa algu ja stradaa pie viniem pedejo menesi.