Sudraba nams - Vilšanās

Pasūtījām ar vīru laulības gredzenus! Bet pēc pāris nedēļām mans gredzens saka zaudēt krasu un spožumu! Palika melns un pārmeta melnumu uz citu gredzenu. Mēs aizgājām pie cita meistara, tas meistars pateica ka gredzena sudrabam un zeltam ir pievienoti visādi metāli.. uz meistars uzjautāja, kāpēc zeltam un sudrabam nav proves? (Bet vīra gredzenam nekas nekaiš, ir tik pats skaists, ka pirmajā dienā! Un visas proves ir) Runāju ar “Sudraba mana” pārdevēju, tā saka ka gredzens palika melns no mana ķermeņa, pateica ka ir alerģiska reakcija, bet esmu visu mūžu nēsājusi gan sudrabu, gan zeltu un nekas tāds nebija! Brt uz jautājumu, kāpēc nav proves, nebija ko atbildēt! Tik pēc pāris minūtēm, pateica ka ne uz visiem gredzeniem liek proves!

J

Oļegs Zatlers 27.09.2018

Nav proves, jo nav lemts. Uzsūca visu Tavu negatīvo enerģiji. Jo tikai negatīvi cilvēki nāk šajā portālā un raksta sūdzības, bez skaidrošanās ar preces pārdevēju.