www.sudzibas.lv Sudraba nams Melna sudraba ķedite

Sudraba nams - Melna sudraba ķedite

Jūnija mēnesī nopirkām vīram sudraba ķēdīti... Likās, ka sanācis foršs pirkums, apkalpošana bija ļoti laipna:)

kādu laiciņu atpakaļ pamanìju, ka ķēdīte uz kakla palikusi tāda galīgi nesmuka, bet līdz galam neiedziļinājos...

Tagad pievēršos vēlreiz - nu tiešām nesmuka! Palikusi galīgi nespīdīga un melna - pa tik īsu nēsāšanas laiku!

Esam vīlušies...

O Ogoooooooo 11.08.2018

Tā ir normāla parādība sudrabam, ja nav rodija pārklājums, jāspordina tā ar zobu pastu vai speciālu lupatiņu, karstumā sviedri utt un tāpēc melna paliek!

A AnvoyT 11.08.2018

Jūs rakstāt sūdzību par sudraba ķīmiskajām īpašībām, mīļais cilvēk. Būtu Jūs gājusi skolā, tad zinātu, ka sudrabs (tāpat kā jebkura ķīmiska metāliska viela) reaģē ar citām ķīmiskām vielām, kas nonāk tiešā saskarsmē ar to, tādējādi mainot savas īpašības. Lietas, kas nonāk saskarsmē ar Jūsu ķermeni, ir jātīra. To citiem vārdiem var saukt arī par personisko higiēnu, ja esat par tādu dzirdējusi.

L LLaura 11.08.2018

Mīļo cilvēciņ, padomājiet vai pats esiet gājis skolā ! Es esmu un pat vairākās tikai ne ar ķīmijas novirzienu ! Un normāli cilvēki kuri ir gājuši skolā par sīkumiem otru neaizvaino ! Kā arī ar higiēnu viss ir vislabākajā kārtībā ! Vienkārši līdz šim nekad tā nebija noticis ar mums pirktajām sudraba rotām !

Jauku un veiksmīgu Jums dienu ! Lai Jums veicas, lai savas replikas nav jāizgāž uz citiem ! :)

A AnvoyT 11.08.2018

Neviens neapšauba Jūsu higiēnas normu ievērošanu, taču ir jāsaprot, ka vasarā cilvēki svīst un sviedri satur elementus, kas ietekmē sudraba apsūbēšanu, attiecīgi - sērūdeņradis. Tā ir absolūti normāla un dabiska vielu īpašība, kuru ķīmijas stundās māca jau pamatskolā. Ja Jums šī materiāla ķīmiskā īpašība sagādā problēmas, tad tā ir jālikvidē attiecīgi notīrot jeb nopulējot virsslāni. Elementāra higiēnas procedūra. Ja sudrabs savienojumā ar sērūdeņradi neapsūbē, tad tas ir ar pārklājumu. Ja Jūs pērkat tīra sudraba izstrādājumu, tad ir jārēķinās ar metālam attiecīgo īpašību. Tik vienkārši.

Sevi ir jāizglīto. Bet, protams, attiecīgai cilvēku kategorijai ērtāk ir pasūdzēties. Šokējoši ir tas, ka sūdzības mūsdienās princeses raksta par ķīmiskiem procesiem dabā. Absurdi līdz nelabumam.

Un jā, frāze "padomājiet vai pats esiet gājis skolā !" pavisam precīzi atspoguļo Jūsu loģiskās spriestspējas pakāpi. Malacis, meitēn!

M murguМurgs 11.08.2018

AnvoyT pilnīgas muļķības, netici visam, ko tev vecmāmiņa ir stāstījusi. Sudrabs maina krāsu tikai oksidācijas rezultātā un tikai virsějâ kārta, ko var notīrīt kaut vai ar zobu pastu.
Citreiz ir labāk paklusēt ...

E Evanans 11.08.2018

sēra savienojumu klātbūtnē sudrabs paliek melns , jā . Ja sudrabs nepaliktu melns ar laiku tad gan vajadzētu uztraukties jo iespējams ir iesmērēta "padjobka"

Steidzami uzdāviniet LLaurai zobu pastu, ķēdītes kopšanai un ziepes, lai vīrs kaklu mazgā! Derētu jau arī zāles pret stulbumu, taču tādas vēl, diemžēl, nav izgudrotas!