Studio Moderna - Slikts serviss

Pieteicu Dormeo virsmatraci Aloe Vera, samaksāju naudu, apstiprinājumu uz e-pastu nesaņēmu. Uzrakstīju e-pastu - atbildes nav, saku rakstīt čatā - atbildi nesniedz, lika zvanīt uz top shop uz tel. 67807675. Tur skan mūzika, neviens neatbild. Izrādās, ka zvans ir maksas! Neiesaku sadarboties ar šo kompāniju

Atbilde no Studio Moderna SIA 30.11.2017

Labdien,
Situācijās, kad līnija ir aizņemtas, tiek atskaņota mūzika, diemžēl dažreiz var sanākt saruna ilgāka, tas var sagādāt neērtības un lielāku gaidīšanas laiku citiem zvanītājiem. Tā būs noticis šoreiz. Tādās situācijās varat mēģināt pazvanīt pēc laika.
Zvanot uz mūsu uzņēmumu nav paaugstināts maksas zvans, zvana maksu iekasē Jūsu teleoperators saskaņā ar Jūsu izvēlēto tarifu. Mūsu uzņēmumu apkalpo FIXED LINE (bijušais Triatel). Tarifu zvaniem uz citiem operatoriem Jūs variet noskaidrot pie sava operatora. Mk noteikumi neparedz komersantam vai operatoram nodrošināt pilnībā bezmaksas zvanus uz visiem operatoriem Latvijā.
Pasūtījuma apstiprinājums tiek izsūtīts vienmēr un automātiski pēc pasūtījuma veikšanas, iespējams, ka jūsu epasta iestatījumu dēļ, tas ir nonācis spama mapē.
Kā arī vēlamies atgādināt, ka, veicot pasūtījumu, Jūs apstiprinat, ka esat iepazinies un piekrītat pasūtīšanas noteikumiem, kuros ir norādīts, ka:
Priekšapmaksas sūtījumiem ( maksājums veikts online), pēc apmaksas saņemšanas SIA Studio Moderna kontā, ja prece ir pieejama noliktavā un pasūtīta piegāde uz mājām, prece tiks piegādāta 2-5 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža. Priekšapmaksas sūtījumiem ar saņemšanu pasta nodaļā, piegādes laiks, pie nosacījuma, ja prece ir pieejama noliktavā ir aptuveni 5-10 darba dienas.
Ja prece nav noliktavā, kā arī svētku, aktīvās pārdošanas sezonas laikā un kravas aizkavēšanas iemeslu maksimālais piegādes laiks ir 30 dienu laikā kopš pasūtījuma apstiprināšanas brīža.
Vēlamies aicināt Jūs vēlreiz nosūtīt informāciju uz mūsu epastu [slēpt]@dormeo.lvar precīziem datiem par Jūsu pasūtījumu un mēs ar Jums sazināsimies, lai precizētu pasūtījuma piegādes laiku.

K