www.sudzibas.lv Studio Moderna Viltus informācija jaunas "club5.lv" kartes saņemšanai

Studio Moderna SIA - Viltus informācija jaunas "club5.lv" kartes saņemšanai

Telefonsarunā no operātora uzzināju, ka drīz beigsies manas "club5.lv" kartes derīguma termiņš
(uz kartes termiņš nav norādīts) un ja es šobrīd (2017. G. Aprīlī) piekritīšu jaunas kartes iegādei, tā maksās 24,76 eiro. Galvenais arguments - jaunā karte būs beztermiņa.
Protams par to saņemšu vēl dāvanu - rovus portable garment stearmer. Nevienam neinterisējoša tvaika ierīce.
Saņemot pasūtīto, biju vīlusies - kartes derīguma termiņš - 1 gads, līdz 30.06.2018.
Klientu daļas telefona nr. 67807675, protams nav sazvanāms. Vēlējos uzzināt vai 14 dienu laikā var arī atgriezt klienta karti un dāvanu.
Noskaņojums tāds, ka ar šo firmu negribas vairs sadarboties.

I

S Studio Moderna SIA 19.05.2017

Labdien,

Klientu servisa darba laiks ir no 9-17.00, šajā laikā serviss ir viegli sazvanāms, protams, gadās situācijas, kad visas līnijas vienlaicīgi var būt aizņemtas, bet gaidīšanas laiks parasti nepārsniedz 1-2 minūtes.
Atteikuma tiesības ir izmantojamas visiem pirkumiem, kas iegādāti ar distances līgumu, no pirkuma var atteikties 14 dienu laikā. Pie sūtījuma Jūs tikāt saņēmis atteikuma veidlapu, kur sīki un detalizēti ir norādītas klienta atteikuma tiesības.
Papildus jautājumu gadījumā lūdzu zvaniet uz tāruni 67807675, kā arī variet rakstīt [slēpt]@top-shop.lv.

Ar cieņu, Studio Moderna