www.sudzibas.lv Studio Moderna Dormeo ortopēdiskā matrača pelējums

Studio Moderna SIA - Dormeo ortopēdiskā matrača pelējums

Sveiki! Pirms pāris gadiem iegādājāmies Dormeo ortopēdisko matraci ar domu, ka viņš ir "ANTIALERĢISKS", pret putekļa ērcītēm, "AR GAISA CIRKULĀCIJU", un "PRET PELĒJUMU". Bet tās visas ir pilnīgas muļķības, jo šorīt pacēlām augšā matraci un ieraudzījām, ka matracim ir pelējums, ko es vispār tādu nekad nebiju redzējusi kādam matracim. Un zvanot uz DORMEO klientu tālruni man atbildēja, ka tas esot ārējais faktors un uz to garantija neattiecas un tā esot mūsu vaina, lai gan mums ir silts mājās un nav iespējams pelējums. Un vienam bērnam jau ir astma, un otram arī regulāri iesnas un tagad saprotu, ka tas varētu būt viens no iemesliem, jo viņš guļ blakus mūsu gultai, jo ir tikai gadiņš. Vairs nekad nepirkšu šīs DORMEO firmas matračus, jo neatbilst solītajai 100% garantijas drošībai.

P

alergologs 06.01.2016

Ja pelējums dzīvoklī jau ir nonācis līdz matracim, tas nozīmē, ka tas, visticamāk, jau ir izplatījies visā mājoklī. Uz to netieši norāda arī Jūsu izteikumi par bērnu veselības stāvokli. Iesaku steidzami meklēt un novērst pelējuma cēloni dzīvoklī (nevienmērīga temperatūra apkures sezonas laikā, pakešu logi, nepietiekama ventilācija utt), lai neradītu bērniem un sev turpmākas veselības problēmas!
Kas attiecas uz dormeo, diez vai Jūs nopirkāt jau sapelējušu matraci, lai tā būtu pārdevēja vaina.