Studio Dekoltē - Manikīrs

Piedzīvoju lielu vilšanos, kad nonācu Teikas Studio Dekoltē manikīra speciālistes Liānas rokās. Attieksme - familiāra, netoleranta, no sērijas ''man šodien nav garastāvokļa, ko Tu no manis gribi? '' Līdz ar to darbu veica sasteigti, neuzmanīgi un pavirši. Pēc fiksa un pavirša sausā manikīra veikšanas sekoja gēllakas uzklāšana franču manierē, kas sastāvēja no neadekvāti treknu baltu svītriņu (kas bija nelīdzenas un nevienādas) uzklāšanas divās kārtās , kam pa virsu pārlaida 1 plānu kārtiņu ar caurspīdīgo laku-izskatījās vienkārši šausmīgi!! Tās baltās treknās fraņču līnijas biezās tekstūras dēļ ļoti izcēlās ar biezumu un treknumu un manikīrs izskatījās ārkārtīgi neprofesionāli un prasti. Pēc 2 dienām, loģiski, tas manikīrs arī sāka lobīties nost... Dabūju ņemt nost visu gēllaku-mana nauda un laiks izmesti miskastē.Daudzus gadus esmu apmeklējusi manikīru un ieguvusi pieklājigu rezultātu, bet šis apmeklējums, meistares attieksme gan pret klientu, gan pret veicamo darbu mani ļoti šokēja. Vairs nekad turp neatgriezīšos un neiesaku arī citām sevi cienošām sievietēm tur doties.AC,Inga

I

F Fulla 03.11.2015

Es uz šo meistari uzķēros 2x. Pirmajā reizē, kad man nolobījās gēllaka pāris dienu laikā, padomāju, ka varbūt pati vainīga, jo tīrīju māju, lai gan iepriekš nekādi darbi nebija likuši gēllakai lobīties. Kad otrajā reizē notika tas pats, sapratu, ka vaina tomēr ir meistarē. Diezgan dārgs prieks - gēllaka par 20 eiro uz pāris dienām. Ņemot vērā, ka šajā salonā uz manikīru var pierakstīties tajā pašā dienā, kad citur jārakstās krietni iepriekš, jāsecina, ka manikīra kvalitāte runā pati par sevi. Vienā no apmeklējuma reizēm dzirdēju no manikīres tādu frāzi, ka ir cilvēki, kuriem vienkārši neturās gēllaka, tādus brīnumus dzirdēju pirmo reizi, vismaz man nekad iepriekš šādu problēmu nebija.

Nepatīkami arī atrasties salonā un klausīties kā darbinieki aprunā visus pirms manis aizgājušos klientus.

F Fiona 09.03.2017

Kad dzīvoju Teikā, gāju pie Liānas gan kā pie frizieres gaun uz manikīru. Varu teikt tikai to labāko. Manikīrs smuks un noturīgs 3ned pilnīgi noteikti. Friziere viņa ir super!
Attieksme ļoti laipna un draudzīga.

G Gita OsE 28.05.2018

Nu ja Liāna ir slikta kas tad ir labs?!
Kad mana pastāvīgā frizierīte izlēma pamest Latviju biju panikā. Apstaigāju 4-5 frizētavas meklējot alternatīvu frizierim kurš ir gana profesionāls un arī pie viena ar radošo dzirksti. Paliku pie Liānas un tālāk meklēt neredzu vajadzību, Ideāla, apķērīga frizierīte. Īpaši labi griezumi padodās. Patīkami skatīties kā strādā un rezultāts ne reizi nav apbēdinājis. Iesaku!