www.sudzibas.lv Studiju kredīts Soda procentu atlaides

Studiju kredīts - Soda procentu atlaides

Sveiki!

2000. gadā paņēmu studiju kredītu, tagadējā seb bankā, nebiju maksājis ikmēneša maksājumus kādu pusotru gadu apmēram (nebija naudas), tādēļ uzrēķināts soda procenos ir no 560 LVL uz 960 LVL.
Jautājums ir par to vai var dabūt kādas atlaides tiem uzrēķinātajiem procentiem, vai arī banka vienkārši noplēsīs pēc pilnas programmas?

Z

K Kate 14.02.2011

nu principā esi iekritis pēc pilnas programmas!!! Noplēsīs deviņas ādas un būsi vēl deviņas parādā (pilnīgi nopietni). Es ieteiktu iet un ar banku izrunāt šo problēmu, jo tas var ļoti negatīvi atsaukties nākotnē!

X XXX 14.02.2011

Nu ko var teikt - vajadzēja pirms pusotra gada iet un runāt ar viņiem - pastāstīt situāciju kas un kā..Iespējams tad būtu kaut kā nākuši pretī!!! Bet tagad nekā - nāksies maksāt visu uzrēķināto summu!!!
Jo nebiji devis par sevi ziņu - un banka vnk uzrēķināja...

M madonion 14.02.2011

jā.. tā ne viens vien ir iegrābies. ko lai saka... paraksts ir uzlikts, taka + ir viņu pusē. un bankām bieži vien PD kāda situācija! viņiem vajag parādu atpakaļ.

E eh 14.02.2011

nu kur var būt tik neaptēsti cilvēki ?! Jūs domājat, ka kredīts ir dāvana, kuru jums kāds ir uzdāvinājis un viss ? Ja Jūs kādam aizdotu naudu un šis cilvēks vnk pazustu (uz pusotru gadu!!!) Jūs arī neliktos ne zinis ?! Banka nevis noplēsīs pēc pilnas programmas, bet iekasēs to, kas tai pēc līguma pienākas. Apbrīnoju tādu stulbumu un vēl to, ka atļaujas čīkstēt par sliktajām bankām. Tiešām liekas, ka ir cilvēki, kuriem, pirms kredīta piešķiršanas ir jāpārbauda vai viss kārtībā ar galvu !

Z Zīļuks 14.02.2011

Aizmirsu piebilst vienu niansi, banka bija nodevusi parādu iekasēt Paus Konsults, jo nebiju pāris mēnešu maksājis. Paus Konsultam gan nebiju maksājis, jo tur nekā cita, kā draudus nedzirdēju, tur arī parādījās tas nemaksāšanas periods. Faktiski jau esmu arī gatavs samaksāt, tikai jautājums bija vai pāstav iespēja "nokaulēt", nodabūt zemāku to summu.

X XXX 15.02.2011

Zīļuk kas Tu galīgi stulbs - kaulēties ar banku - tas tev nav tirgus... Kādu summu viņi ir uzskaitījuši tādu arī būs jāmaksā - un vairāk laiku vilksi varēsi pēc tam visu dzīvi strādāt tikai lai procentus nomaksātu!!! Palasi ko Tu raksti - nokaulēt - ha ha ha ha ha...Kur ir dzirdēts, ka ar banku kaut ko var nokaulēt - kaut kas nepatiks viņi tev vēl klāt 100% apmērā pieskaitīs - un tici iemeslu viņi atradīs!!!

O o 15.02.2011

tu labāk izlem un paliec pie vienas versijas:
1. nemaksāju pāris mēnešus
2. nemaksāju kādu pusotru gadu