www.sudzibas.lv Studēt Viegli Nepilda saistības

Studēt Viegli - Nepilda saistības

Pārstāvjiem no "Studēt Viegli" tika lūgts palīdzēt ar eksāmena jautājumiem, uz ko viņi arī piekrita pēc iepazīšanās ar tēmu. Sākotnēji komunikācija bija laba - ātri vienojāmies par termiņiem, izmaksām un citām būiskām lietām. Bet kad pienāca laiks iesūtīt atbildes uz eksāmena jautājumiem, tad vairs no "Studēt Viegli" pārstāvjiem ne ziņas. Tika ignorēti e-pasti, kas sūtīti vairākkārt. Viņiem pat nepietika dūšas, lai atbildētu, ka, tomēr ar darbu netiek galā vai kā savādāk.

Neieteiktu nevienam lūgt palīdzību "Studēt Viegli" saistība ar skolas darbiem, jo visticamāk Jūs uzmetīs. Paliksiet bez darba ar pārsniegtiem nodošanas termiņiem.

H

F FisTeRs 19.04.2017

Man gan patīk, ka viņi uzmet naivos studentus. Pašam ir jāmācās vai arī vispār nav jēgas iet uz augstskolu...