www.sudzibas.lv Street burger Neapmierināts par bugrera kvalitāti un iestades menidžera atieksmi pret klientu.

Street burger - Neapmierināts par bugrera kvalitāti un iestades menidžera atieksmi pret klientu.

Pirmo reizi aizgaju paēst uz Street burger iestadi kas atrodas uz brivības ielas.Sakuma apkalpoja patikami,pasutījam 2 komplektus ar Srteet burgeriem.Kad atnesa komplektus kartupeļi free bija jau auksti.Tad Pieķeros pie liela Street burgera,no sakuma iekodos gaļa izskatijās jēla tad iekodos dziļak burgera un tad jau gaļa bija sarkana vel asiņaina.
Burgeram bija divaina smaka,ta ka sastavejusies lielopa gaļa.Sapratu ka tādu burgeru nevar ēst.
Piegaju laipni pie kasieres/viesmīles un teicu ka gaļa burgerim ir jēla,neizcepusies un kartupelji bija atdzisushi pirms pasniedza burgeri.Viesmīle laipni iegaja virtuve.Tad iznaca jauns puka pavars kur ar paceltu balsi meģinaja iestastīt ka viss ir pareizi pagatavots ka tam jabut un gaļa nav jēla.Pec īsa konflikta ar pavaru pienāca klat edināšanas iestādes menidžers.Sāka plēst burgeru uz pusēm un ļoti pacelta tonīplet mani saka teikt ka viss kartiba un ta jabut.
Tad es jautat vai nevaretu lūdzu atgriest 5 Ls atpakaļ par burgeru par cik man neapmierināja kvalitate.Viņš sāka palikt ļoti agresivs un nepieklājigs,sāka pat draudet mums.Begās ka ar klikšķi saka saprast ka runā ar klientu un ka mums bija taisnība tad sāka atvainoties tun piedāvāt 5ls atpakaļ no viņa paša kabatas.Izrādijas viņam diena bija ka uz grabēkļa uzkapis jo PVD bija viņu parbaudijuši un sastadijuši jau aktus.

R

A AK79 21.05.2013

Jaa, iists piedziivojums. Samaksaa naudu un veel shitaa iekulties. Cik saprotu, taa ari palikaat ar tukshu veederu.

R Rihards1986 21.05.2013

Paliku ar tukšu vēderu un vel ar solijumiem, ka pa muti dabūsim!!!

L logistikis 21.05.2013

Vot gondoni - paldies par info, es tajā kantorī vēl gribēju ārzemju kolēģus ievest, iešu apkārt ar līkumu, lai šiem latvijas tipiskajiem biznesmeņiem veicas, kuriem parasti klienti ir idioti un stulbeņi

R Rihards1986 21.05.2013

Tieši to es novēlēju šim latviešu biznesmenim, ar tadu jauku atieksmi :D

T tontons 21.05.2013

nezinu, man garšo tieši neizcepta gaļa/

T tipulis 21.05.2013

iemācies rakstīt :DD

K Kauna Stabs 26.05.2013

Kā saka - nekļūdās tikia tas kurš neko nedara. Bet nu konfliktu menedžmentu gan derētu apgūt mazliet labāk. Ja būtu zināšanas šajā jomā - iespējams šī sūdzība pat nebūtu dzimusi...Lai veicas - ideja nav slikta, tagad tik jānospicē izpildījums!

L Lauva200 28.08.2013

Ļoti neiesaku šo iestādi!!! Biju, paēdu - vakarā tempertūra, vemšana, caureja...
Nekur citur nebiju ēdis todien...

G gatis72 03.09.2013

Sūdziet šitos PVD, ja jau tik slikti.

I ina65 04.09.2013

Tas, ka lielopu gaļas kotletēm, steikiem vai tām pašām burgergaļām ir asiņaina iekšpuse ir absolūti normāli. Latviešu vēderi pieraduši pie pārceptām gaļām. Tiesa gan, tas neattaisno visu citu augstāk aprakstīto par attieksmi utt. Tā pat arī normālos restorānos vienmēr pajautā, vai gaļu ir jācepj pilnībā vai var atstāt sārtumiņu. Tiesa gan, streetburgers nav nekāds restorāns. Man personīgi tur ļoti garšo, šādi burgeri vairāk atgādina pārtiku nekā dažs labs lidiņa piedāvājums.

I ina65 04.09.2013

Lielopu gaļas steiki, kotletes un burgergaļas ar sārtumiņu pa vidu ir pilnīgi normāli. Paprasi jebkuram itālim. Tas, ka latvieši ir pieraduši visu izcept un pārcept tā ka gaļa paliek cieta, tas jau nenozīmē, ka tas ir pareizi. Parasti normālā restorānā gan pajautā, cik ļoti izceptu gaļu klients vēlas, bet street burger jau arī nav nekāds restorāns. Protams nelaipnu attiksmi tas neattaisno. Man personīgi streetburger ļoti patīk un viss tur apmierina.

S servismeistars 29.10.2013

Rihards1986 nezina, kā jāgatavo liellopu gaļa. Viņš droši vien arī steiku apgrauztu un pēc tam prasītu naudu atpakaļ. Un pēc tam ir tik izmisis, ka mēģina normālus cilvēkus aprunāt internetā. Par cik viņam ir bail, kad viņam kaut ko skaidro, un gribas raudāt, tad vajag viņu vienkārši izmest pa durvīm!

K kustomers 18.01.2014

Beidzot iegriezos šajā izslavētajā ''restorānā''. Bija dzirdētas dažādas atsauksmes, tādēļ izlēmu novērtēt personīgi.
Neizturēja pārbaudi šī bufete. Sāksim ar to, ka burgers bija smieklīgi maziņš. Gaļa bezgaršīga. Kartupeļi- nevis kā tikko cepti, bet vakardienas, un tā arī garšoja, tfu. Laikam ielika vecus tāpēc, ka pasūtīju līdzņemšanai. Galvenais, ka jāgaida tas viss vēl 15 minūtes :)) Domāju kas nu tik būs, laikam viss pa kruto, kā jau viņi reklamējās masu medijos. Patiešām gaidīju kaut ko vairāk, bet nu 7.20 EUR, par šo, nu nekādīgi vairāk nemaksāšu. Nevienas mērcītes klāt pie kartupeļiem, ne kā.

L looneylv 27.02.2014

ina65 - :D Mums makdonaldi, Hesburgeri un pārējie draņķi klasificējas ka 'Restorāns' citur pasaulē šādas ēdināšanas iestādes klasificējas kā Fast-Food jeb ātrās ēdināšanas uzņēmums, kā parasti likumi un normatīcie akti mums valstī ir cauri, kā kāds siets un to arī biznesi izmanto.. ārā uz izkārtnes 'Restorāns' ta skan labāk nekā 'ātrās ēdināšanas uzņēmums' jeb 'ieskrietuve' kā to noteikuši mūsu super latviešu lingvistiķi/tulkotāji...

Ieskrietuve - skan pēc kaut kādas m*uku mājas
Ātrās ēdināšanas uzņēmums - pārāk gari
Un tā kā mūsu valstī šķiet jebko(pat centrāltirgū belašu stendu ja tam būtu blakus novietots plastmasas galds ar plastmasas beņķiem) var klasificēt zem 'Restorāns' segmenta tad nu to arī izmanto un liek visur virsū šo smuko vārdu!

S sdgdfg345 11.02.2022

Ресторан хороший и еда вкусная, но работники лентяи (именно в t/c Saga). У них это работает так: если что-то готовится дольше 10-ти минут то заказ отменяется, причем они 15 минут сидят и пинают х-и, а затем только отменяют. Происходит не впервые, с других мест в этом ресторане такого нету.