www.sudzibas.lv strādnieks īpašuma pieskatītajs

strādnieks - īpašuma pieskatītajs

Jānis Baranovskis (18.05.1961) pastrādāja zadzību sava darbā vieta, nozagot gan mēbeles, gan instrumentus, gan tehniku.
Par informāciju par Jāņa Baranovska atrašanas vietu būs naudas atlidzība.

J

Z ziilaans1 15.02.2012

Vai bildes nav?

Vamvuri 03.06.2013

Stulbais pauts! Viņš pat nejēdz, ko pats runā! Vecais idiots, Džons Evanss, ir tas, kurš apzog cilvēkus! Piedāvā darbu un nemaksā. Visi, kas pie viņa ir strādājuši, ir vai nu paši aizmukuši, vai atlaisti par kaut kādu mistisku zagšanu. Tas vecis vienkārši ir slims ar šizofrēniju un paranoju, viņam rādās, ka visi ir zagļi un dzērāji. Redz, viņš jau saka, ka nezin kas ir Dimanta parks! Tas stulbenis beidzot sāk saņemt to, ko pelnijis - viņa fiktīvā laulība beidzot ir izjukusi, jo "sieva" to veco ķēmu pasūtija dirst. Un viņa dabūs labu daļu no Džoņa īpašumiem - tas priecē! Un būs vēl sūdi tam lopam - tas pavisam nav viss. Un galu galā, viņš vienkārši nosprāgs kā vecs suns. Nedod Dievs, trāpīsies tas vecais piderass man pa kājām - noslānīšu tā, ka viņš sevi spogulī nepazīs. Kaut kāds smirdīgs ārzemnieks, no Jaunzēlandes, terorizēs latviešus Latvijā! Vai nav marazms?

Un pats viņš kas ir? Joka pēc, parakņājos Jaunzēlandes ziņās - variet palasīt, ko tas krāpnieks tur ir sastrādājis un aizmucis uz Latviju:

Un tas nav viss - ir vel šis tas. Ja tā labi grib, var daudz ko uzrakt par to stulbo kretīnu. Sākot ar to, ka viņš ir mācijies Palmerstonas zēnu vidusskolā, kas atradās Jaunzēlandē, Ziemeļu Palmerstonā, Featherston ielā.
Džons Viktors Evans - KRĀPNIEKS!!!

Vamvuri 09.11.2013

Šādi izskatās DŽONS VIKTORS EVANSS - uzmanieties no viņa!

R Romualds Vamvuri 17.03.2014

Papildinājums: Izskatās, ka sia Dimanta parks ir likvidēts. Jaunpils novadā esošā Struteles muiža, kur saimniekoja šitais pimpausis, ir izlikta pārdošanā caur nekustamo īpašumu aģentūru "Latio" pa 300000 €. Sievu (fiktīvo) ir padirsis, bizness arī iet pa burbuli... Izskatās, ka džonītim dirsa deg! Cerams, ka viņš pazudīs kaut kur savas Jaunzēlandes purvos.