www.sudzibas.lv Stradivarius atmosfeera????

Stradivarius, MANGO, Peek"Kloppenburg (Riga Plaza) - atmosfeera????

Apmekleejot jauno t/c Riga Plaza, biju mazliet paarsteigts... bet laikam jau nav par ko - tie pashi ziimoli, kas visos citos t/c. Ok... paaris jaunumu - taadi skaljaaki - Peek&Kloppenburg un Stradivarius. Peek&Kloppenburg - liela nekaartiiba, nesaprotams prechu izvietojums, maza paardeveeju atsauciiba...

Stradivarius - taa, kaa biju liidzi draudzenei, tad prece daudz neintereseeja - tachu kopumaa nekas iipashs (cik nu paspeeju apluukot)... arii cenas nebuut nav tik zemas, kaa tika slaveets pirms atveershanas... Tachu personaals gan piesaistiija uzmaniibu... laikam visiem darbiniekiem tiek izdaliitas dienas saakumaa gardas koshljaajamaas gumijas - paardeveejas aktiivi un ciitiigi nodarbinaaja zhokljus... pat bija mazliet piemirsushas, ka tomer ir darbaa... ak jaaa... viena no vinjaam pat bija aizmirsusi, ka nav maajaas un "baleriinaas" bija ieshljuukusi kaa istabas chiibaas, nominot kapes... Ja buutu sieviete, noteiki veerstot peec paliidziibas pie shaadas paardeveejas. :))

Ak jaa.. veel uzjautrinaaja veikals MANGO - nezinaamu apsveerumu deelj vienaa veikala stuurii griidas segums bija uzburbeejis taa, ka katrs cilveeks, kas nonaaca shajaa veikala galaa - paguva paklupt... Tachu paardeveeja vien noteica, ka vinjiem veikalaa dziivojot kurmji. :) Cerams, ka neviens neguus traumas.. :) ESIET MODRI!!! :))

M Madara 07.04.2009

Cienitais komentetaj, tu sakuma atver pats kadu veikalu un tad komente.Un vards Klapenburg rakstas ar C.

A alexa 07.04.2009

:D :D :D Madara laikam ir veikala Clapenburg vadītāja, kura bija dabūjusi pa mizu no priekšniecības...par to ka "veikalā nekārtība un nesaprotams preču izvietojums" ... bet Madara tev taču par to maksā naudu. neņem pie sirds un labo kļūdas!

S Shopaholic 07.04.2009

Atvainojos Madarai par pareizrakstiibas kljuudaam. :) Tachu, vai man nav tiesiibu izteikties?? Varbuut kaads peec tam buus pateiciigs/a par noraadiitajaam kljuudaam?

p.s. Madara, vai MANGO jau biji? aizej, luudzu, apskaties taas griidas un tad uzbraucoshi liec man veert valjaa veikalus. :)..

A alexa 07.04.2009

piekrītu šopoholiķei! Madarai vienkārši stress

S Shopaholic 07.04.2009

Alexa - skatos, ka neesi ruupiigi lasiijusi manu komentaaru.. :) citeeshu: "Ja buutu sieviete, noteiki veerstot peec paliidziibas pie shaadas paardeveejas. :))"

L Lepi 08.04.2009

Tikko veikals vaļa un jau gribas lai viss būtu perfektā kartībā. Nu neatrast tādu kartību nekur. Pat Vācija Peek&Kloppenburg pārkārtoja visu 2x reizes pusgadā, kamēr sakartoja.

A ally 08.04.2009

Vaimanā gan kā bābietis:)

. ........ 08.04.2009

Domāju, ka sākumam veikals ir labs, , , , arī pārdevējas dažos veikalos patīkamas, izņemot vienā veikalā - apavu, nereklamēšu kurā, tur vai nu iesācējas, kuras baidās, vai vnk.negrib apkalpot, man jau nekad nepatīk kad skraida pakaļ vai uzbāžās, bet ja tu griezies pēc palīdzības un viņas vispirms saskatās savā starpā un tad nu tā, atnes kurpi, un atkal aiziet pie pārējām stāvēt parunāties un kopīgi bariņā skatās kā tu mēries...man tok nepatīk...aizgāju uz citu veikalu un trāpījās riktīgi labā pārdevēja, kurai beigās izdevās pārdod man apavus, kuri maksāja 89.ls...(gribētu vēl pieminēt, ka nebij nemaz par tādām naudām plānojusi) tad domāju tai iepriekšējā veikalā vadība nebūtu starā, ka palaiduši klientu, jo tas arī nebij lētais veikals.
Vislabākā aplkalpošana bij Gan bei, garšīgi paēdām un devāmies ar labu garastāvokli mājās.:)
bet kopumā lielveikals ļoti atgādina East Gate tirdzniecības centru Berlīnē.

S Shopaholic 08.04.2009

Uzskatu, ka nekas neattaisno to, ka veikals ir atveerts un tas nav kaartiibaaa (neredzeeju arii, ka kaut kas buutu procesaa)... arii personaala zinaashanu truukums vai laika truukums to neattaisno... starp citu Peek&Cloppenburg veikalaa ESPRIT un citu ziimolu preces meetaajaas plastmasas kastees turpat zem plauktiem, pie galdiem utt...

Jaa, Gan Bei bija apkalposhana ok, iznjemot to, ka ljoti ilgi bija jaagaida, kameer viesmiilis pienaaks un pienjems bezskaidras naudas noreekjinu - laikam tikai viens terminaals uz visu zaali... tas aiznjeema 10 minuutes.. :) muljkjiigi...

S sisiiii 08.04.2009

par to, ka veikalaa Peek&Cloppenburg valda liela nekartiba pirmajaas atveershanas dienaas, kad ir speciiaalas atlaides - es ka pircejs uztveru to pilnigi normali, ka veikala ir neliela nekartiba - jo cilveeku shausmigi daudz - visi grib visu apskatiit un redzeeju, ka tieshaam paardeveejas ljoti censhaas savest veikalu daudz maz kaartiibaa... neaizmirstiet to, ka to nekaartiibu radam mees pashi - apmekleetaaji.taa vietaa, lai miilji paluugtu paardeveeju, lai atrod vajadziigo izmeeru nesavandot smuki salociitaas dreebju kaudzes, mees pashpaarliecinaati pashi visu gribam samekleet un peec tam suudzamies, ka veikals nekaartiigs..

C clarisa 11.04.2009

nesaprotu par ko te šūmejaties, PC veikalos esmu bijusi daudzās valstīs un izkārtojums ir vienāds, arī apkalpošanas veids, Vīnē pārdevējas ir stipri iedomīgākas, kā nekā skaitās pie augšējā segmenta veikaliem un Esprit nav gluži viņu populārākais zīmols. mani patīkami pārsteidza, ka atvesti ir tieši pieejamie zīmoli un cenas nav stipri sadārdzinātas. vispār Riga Plaza atstāja patīkamu iespaidu. tikai atrašanās vieta neērta, piebraukšana haotiska.