Stradiņu stamataloģijas centrs - Slikta vizīte

Protams, dažiem mana sūdzība liksies neadekvāta, bet tomēr gribu padalīties. Biju Stradiņu stomatoloģijas institūtā, nācās izraut zobu, man diemžēl trāpijās ārsts Jurijs Krasnovoļskis, pirmo reizi mūžā pie zobārsta sajutos šausmīgi, jau no paša sākuma ārsts redzēja, ka es satraucos un man ar tādu toni paziņoja, ka sākuma aiziet pie psihologa nervus izarstēt, es klusām sēdēju neko pretī neteicu vienkārši klusēju. Kad sākās raušana es sajutu sāpes, nevis spiediena sajūtu, es ārstam teicu, ka man sāp, bet viņš nemaz mani neklausījās un turpināja savu darbu. Sāpes tiešām bija es nepārspilēju. Vienkārši mani pārņem šoks, kā ārsts var tā vienkāŗši ņemt un raut, kad reāli cilvēkam sāp. Uzskatu, ka ārsts nerīkojās kompetenti. Ja cilvēkam ir sāpēs, tad viņš varēja iedot dubultu narkozi, lai kaut kā tās sāpes noņemtu. Es nezinu, kā citiem ar viņu gājis, bet es tikai pastāstīju savu pieredzi.

L Linsy 12.10.2018

Man personīgi vislabākā pieredze tieši pie minētā ārsta.Grūti iedomāties citu ārstu.
Pretī jautājums - vai datu aizsardzības regula attiecas tikai par pacientiem? Ārstu vārdus uzvārdus atļauts mētāt publiskā vietnē? Kamēr speciālisti neko pretī teikt nedrīkst? Tas ir skumji.

D Dalī 12.10.2018

Krasnovoļskis ir ģēnijs,saka visu kā ir.Ja zobs ir jārauj un narkoze nav iedarbojusies,tad tā
ir pacienta paša nolaidība,jo ir gadījumi,kad špricē cik gribi,tava paša vaina tās 10 sekunžu sāpes vien ir.
J.K. ir retums,ūnikums un absolūts MEISTARS savā amatā.Man arī narkoze neiedarbojās,es arī saņēmu
kritiku,pat par lieko svaru un citām savām nebūšanām.Man ģimenes ārste NEKO vērtīgu gada laikā nepasaka ,ko ņemtu vērā
un darītu,bet šim dakterim,īstam ĀRSTAM rūp katrs cilvēks un viņš atļaujās un saka KĀ IR.
Aizej pie psihologa un psihiatra arī ,jo problēma ir. Nekad nedrukā ārsta vārdu ,pati paliekot anonīma un kop zobus laicīgi.

A Anne123 14.10.2018

Cilvēki, Jūs esat smieklīgi, godvārds! Pats vainīgs ka zobs jarauj āra, pats vainīgs, ka dakteris neagaida kamēr narkoze iedarbosie. Minētais ārsts ir zobārsts, nevis neiralogs vai kāds cits ārsts. Es pie viņa eju ar konkrēto problēmu un viņam nav jakonstatē, ka man kaut kas nav ar galvu kārtībā.

E ELLIO 13.10.2018

Sāksim ar to,ka cilvēks nesaprot atšķirību starp narkozi un vietējo atsāpināšanu vai anestēziju.
Ja zobs sāp raujot,tad tā ir pacienta nolaidība, nevis ārsts vainīgs. Ir laicīgi jāiet ar zobu problēmām pie ārsta, nevis jāgaida,kad satūks vai sāks sāpēt.
Pieminētais ārsts ir sava amata profesionālis. Iesaku!

A Anne123 14.10.2018

Pie velna, kur ir mana nolaid;iba, ka zobs nepareizi aug? Pirms kaut ko muldi, ne pa tēmu, ieslēdz lūdzu smadzenes. Tas ir Jūsu viedoklis, ka viņš ir ļoti labs, mans viedoklis, ka viņš nav labs, katram savs viedoklis un pieredze.

D Dalī 15.10.2018

Vajadzēja savu sūdzību rakstīt iestādē,kurā strādājošais ārsts ir neapmierinoši rīkojies un
saņemt savu satisfakciju tur,nevis anonīmi klāstīt savu pieredzi publiskā telpā.

A Anne123 15.10.2018

Nesatraucies, es arī tur uzrakstīju un ne anonīmi.

B baliandra521 18.04.2020

Jurijs Krasnovoļskis Ir profesionālis savā jomā. Man vasarā bija operācija pie viņa, man bija ļoti smaga infekcijas forma un es nejutu nekādas sāpes, neko. Anestēzijas, narkozes utt neliek ārsts, bet gan viņa palīgs, kurš ir specializēts šajā. Ārsts mani ļoti nomierināja un vislaik jautāja kā es jūtos gan pirms, gan pēc operācijas. Pēc operācijas man nebija ne zilumu, par ko mani brīdināja, ne sāpes, par ko arī brīdināja un pat nav palikusi rēta, ko man vairāki ārsti no citām valsts pusēm norādīja, tik profesionāls un kvalitatīvs darbs tika veikts. Un Jūsu gadījumā tas nav viedoklis, ko šeit liekat, bet atklāta apmelošana un profesionāļa goda aizskaršana. Katram ir vārda tiesības līdz tas nepārkāpj likumā ietverto (satversmes 100.p )

L Laimiga paciente 22.10.2020

Visiem sava pieredze, bet es par Dr. Krasnovoļski varu teikt tikai to labāko. Zobu izrāva ļoti ātri, profesionāli, nekas nesāpēja, pēc tam protams, kad izgāja anestēzija, 3h bija nepatīkami un sāpīgi, bet tas ir normāli, jo diezgan liela trauma žoklim. Tiku pie šī ķirurga tajā pašā dienā Stomatoloģijas institūtā, jo viņš vienīgais bija tajā dienā pieejams un paņēma mani ar salīdzinoši sarežģītu situāciju. Un pirmstam biju izlasījusi sliktās atsauksmes un tāpat riskēju un nenožēloju. Ja būs jāiet raut nākamie gudrības zobi, tad atkal došos pie šī paša ķirurga. Lai veicas!