www.sudzibas.lv Stradiņa Universitāte Smejas par studentiem no laukiem

Stradiņa Universitāte - Smejas par studentiem no laukiem

Stradiņa Universitāte smejas par studentiem no laukiem!!! Viss ir izdarīts no studenta puses saistībā ar dokumentiem, vecāki veikuši iemaksu caur interneta banku, izdrukājuši maksājuma kvīti, bet tur cilvēki laikam nedzīvo 21.gadsimtā, jo tā vienkārši var pateikt, ka tas neder!!!
Tad vajag konkretizēt prasības, vai arī pateikt, ka uzņem tikai rīdziniekus šajā universitātē!
Jo tagad bērnam jābrauc mājās, vecākiem jādodas uz banku novada centrā, kas arī, starp citu, nav pie mājām, jāizdrukā bankā maksājuma kvīts, jāpalūdz parakstīt bankas darbiniekam un jāapzīmogo, tad varbūt atkal jādodas uz Rīgu, bet tiešām varbūt, jo vairs negribas uzticēt savu bērnu tādai augstskolai, kas atpalikusi par gadsimtu!
Un tas varbūt ir vēl lielāks, jo tāda maksājuma kvīts tika ļoti laipni paņemta citā augstskolā, kuri dzīvo līdzi laikam, acīmredzot!

K

; ;jgi;ygv v 10.07.2013

inspektor, lai svarīgos darbos aizstātu tādus pilsētas dauņus kā tu, kas domā, ka no govīm pienu iegūst slaukot...

; ;jgi;ygv v 11.07.2013

tu varbūt arī esi sudzibas.lv red, bet lietas būtību tas nemaina -- arī konkrēts zābaks vai cirvis esi (izvēlies, kurš epitets tev labāk piestāv)... Slauka govis laukos, slauka...:))))))

; ;jgi;ygv v 11.07.2013

Tu te tik ļoti nesatraucies. Turpini vien Maximas kasē klabināt kases aparāta taustiņus. Nāks prātīgi lauku cilvēki, tie grūtākos un atbildīgākos darbus, kur ar taviem smadzeņu atlikumiem nepietiek, padarīs.

L Lepnā Lavīze 11.07.2013

Pirmo reizi dzirdi, ka laukos govis, , slauka". Un daudz piena var izslaucīt? Ar ko jāslauka - ar kādu slotu, lai piena būtu vairāk? Parasto, pirtsslotu vai turboslotu?
Lauku cilvēkiem: ja maksājums veikts caur internetbanku, to var apzīmogot jebkurā Rīgas attiecīgās bankas filiālē, tāpēc nekur nav jābrauc. Viņiem sistēmā viss redzams, visi jūsu maksājumi. Iespējams, uzņemšanas nodaļā sēdēja un piepelnījās RSU vecāko kursu studenti, kas paši neko lāgā nezina un neprot paskaidrot.

Iveta, fui! :))
Kapēc pateici priekšā pilsētniekam, kā iegūst pienu? Tagad šis sev liksies vēl gudrāks...:)

L Lepnā Lavīze 11.07.2013

Aha, varēs tagad paspīdēt ar savu erudīciju :D

M mja 11.07.2013

govju slaucitajs kka pieklusis :(

; ;jgi;ygv v 11.07.2013

pag, pag, nebēdz, izglītotais pilsētniek. Pastāsti mums, ar kādu slotu jāslauka govi, lai dabūtu pienu. Nes gaismu tumsā!!! :)

; ;jgi;ygv v 11.07.2013

nesatraucies, tu jau te ne tikai paklupis esi, bet ar ģīmi suņa sūdā esi iebraucis. Tā kā nelocies, stāsti!

P Pipars 11.07.2013

Kā es sasmējos :D Man šķiet, ka Pilsētnieks tā arī nesaprata, kādās auzās ar to pienu iebrauca :D Šādi izgāzties :D Tā, nu, gadās, kad dikti gudru gribas patēlot. Katrā ziņā paldies par smieklu devu, malacītis.

D dreee 11.07.2013

es nesaprotu, kāpēc tas 18 gadus vecais bērns neaizgāja uz tās bankas filiāli rīgā un to zīmogošanu neveica? to taču var izdarīt jebkurā konkrētās bankas filiālē? elementāri, vatson!

F Fella 11.07.2013

Tiešām atpalikuši!

F Fella 11.07.2013

Dreee. Tas NAV iespējams, jo bērnam par vecāku kontu nedos nekādu informāciju! Pamēgini, tad redzēsi.

D dreee 11.07.2013

nu veel labaak, tad vai tad nav 18 gados cilveekam laiks pasham saakt visu kaartot, nevis ljaut vecaakiem maksaat utt, . tachu pats beerns liels un var iet kaartot savas lietas.

M Mary60 12.07.2013

sudzibas.lv red !Govis NESLAUKA, bet SLAUC!!!

K Kirilss 12.07.2013

Ticiet man arī Latvijas Universitātē man ir pateikuši, ka esmu no lauku skolas. Kaut patiesība es mācījos Rīgā. Tā kā tas atkarīgs visticamāk no cilvēka, ko satieciet šajā augstkolā Jūsu gadījumā RSU. Vienkārši tas parāda tā cilvēka intelektu. Bieži vien šādām lielām augstkolām ir nospļauties par studentu un viņa prasībām. Ar to ir jārēķinās. Diemžēl. bet labā ziņa, ka tā nav vienīgā augstkola Latvijā. :)

M mja 13.07.2013

nesaprotu, kada atskiriba, kur tualetes papiru nopirkt? tapat neko vairak par dupsa slaucishanu ar to latvanijas "augstako" izglitibu izdarit nevares. ja toposais students nespej nokartot tik elementaru lietu, ka iestashanas, tad man ir pamatots jautajums- vai vins vispar izglitibas papiram derigs?

K Kirilss 13.07.2013

Mja, jau rakstīja, ka, no vecāku kontiem banka nedos ziņojumu studentam. Un pamēģini pats no laukiem atbraukt uz Rīgu un visu saprast kur un kas. Tas nav viegli.

L lapsēns 10.08.2013

Sociālo Tehnoloģiju augstskola (Higher School Of Social Technologies) - pilnīgi un galīgi garām! neieteiktu tur iet mācīties! Diplomus pēc tam var vienkārši sakurināt - darbu iegūt ar diplomiem ( parasto un starptautisko) nereāli. Un par mācību maksu, kas jāmaksā - var apceļot puspasauli.