Stova SIA - Krāpšana

11.12.2018 nācās apmeklēt Mūkusalas biznesa centru, kur ir maksas stāvvieta, ko pārvalda SIA "Stova". Kā noradīts, pirms pamest stāvlaukumu devos veikt apmaksu. Atradu sava auto numuru, taču secināju, ka apmaksu ar karti nav iespējams veikts, jo aparāts izdod kļūdas paziņojumu (mēģināju izmantot dažādas kartes, taču rezultāts bija vienāds). Pār laimi atradu nepieciešamo monētu daudzumu, un atkārtoti ievadot auto numuru, samaksāju skaidrā. Nauda tika veiksmīgi aprīta, taču kvīti aparāts neizdrukāja. Pieņēmu, ka ar naudas nodošanu aparātam manas saistības ir nokārtotas. Taču izrādījās, ka mūsu tehnoloģiskajā laikmetā ar to nepietiek. Jau 21.12.2018 saņēmu inkaso paziņojumu pār sodu.
Ja biznesa centra pārvaldītājs izmanto tik zema servisa krāpējuzņēmumus, kā "Stova", iesaku visiem izvairīties no tā apmeklējumiem.

really? 28.12.2018

mums visiem prieks,ka tev ir vairaakas maksajumu kartes..