Stocman - Apsardze

Kādu laiku, mani diskriminē Stockman parfimerijas nodaļas apsadrdzes darbinieki/s. Šie kungi ģērbušies savās unifurmoās un pārlieku lielā varas kāre pār kādu liek manit to ka viņi šķiro cilvēkus, kuri drīkst testēt jaunas DolceGaban smaržas un kuri nē... Es iekritu Melnaja saraksta Jo skaitos sociali maznodrošināts... Saprotams ar higenu ir saprotamas neērtības un problēmas, tāpēc es esmu diezgan sašutis par to ka man aizliedz appūsties ar 4 putiniem smaržu testetri... Mani apsargi uzreiz dzen ārā. Pretoties neēsmu izmēģinājis, bet pienaks bridis kad pamēģināšu.
Ko darīt??? Un piebildīšu man ir 16 gadi un esmu nepilngadigs un mani pa pilnu maz kur ņem, tāpēc ceru kaut cik lielu atsauksmi!

A Andris. 14.07.2019

4 pūtieni? -Dolce & Gabbana, - 16. gadi, -izskaties pēc sociāli maznodrošinātā ...
Es arī Tevi izdzītu.
Tas nekas ka tā nav nišas smarža, tas nekas ka neizskaties kā potenciālais šīs smaržas pircējs (mazums jaunietim gribas iesmaržināties ar testerīti), bet 4. pūtieni ... .
Smaržas galvenais uzdevums ir papildināt tavu ādas smaržu (tāpēc tā ir jāpiemeklē savam ādas tipam un laika apstākļiem), tādēļ jāpūš pavisam maz, un tā, lai apkārtējie jūt tikai ciešā tuvumā (nevis pa kilometru). Attiecīgi, 4. pūtieni no kaut kāda pirmā, kas pagadās Odekolona (piedod, bet Dolce vai Armani nekad nav bijusi un nebūs nišas smarža) un vēl pa tiešo uz sevi, ne par ko labu neliecina.
Es pats šokā redzot kā cilvēki ejot garām smaržām, bez saprašanas par tām, sāk liet visu pēc kārtas sev virsū.
Iesaku nākamreiz būt vismaz mazliet atturīgākam un pieklājīgākam, varbūt tad neizdzīs.