Stockmann

STOCKMANN pārtikas veikalā kases čekā iedrukātās cenas neatbilst cenai, kas norādīta pie preces. Gluži kā T-marketā. Diemžēl šis ir mans pirmais iespaids par šo veikalu.

V v 17.11.2003

Es domaaju,ka tas ir piedodams un cilveekiem bija jaasaprot,tiiri cilveecigi,veikals atveeraas taadaa steigaa,ka shausmas,tapeec arii taadas neskaidriibas bija...

A a 10.12.2003

Kam tas satrauc,... steiga, strādāt vajag ar cieņu pret savu darbu!

A A 17.04.2007

Taapeec,ka ir dazzi kuri pat neprot izlasiit, kas ir rakstiits uzpreces tik domaa ka leetaakaa cena ko ierauga ir taa pareizaa. Un arii jaanjem veeraa akciju preces kuras ne visiem bet tik pastaviigajiem klientiem ir leetaakas! Daa

A Abelitis 30.10.2008

Tur ir uz vairākām precēm rakstīts, ka samazināta cena precei ir tikai pastāvīgo klientu karšu īpašniekiem!!! Jāskatās, acis attaisiet!

P peka 25.02.2009

Stokmanaa taas saucamaas akcijas attiecaas tikai uz klientiem kuriem ir pastaviigaa klienta karte!