Stockmann

Nu moins! Ja shajaa tizli daargajaa veikalaa pardod preces par tik astronomiskaam summaam, tad ari kvalitaatei vajadzeetu buut taadai pashai vai arii prece ir frmas ziimes viltojums. piemeeram, nopeerkam Lagerfield zekjes par 10 Ls, vienu dienu pavalkaa, liek mazgaashanaa. ko peec tam ieraugam? - zekje saveelusies un arii skaistais firmas brends pazudis. naudas kaaseeji! tad jau labaak tirguu par 50 santiimiem un valkaaju pusgadu!

N

V v 14.12.2004

Es nopirku kurpes pa 40 ls un pietika 3 nedēļām.Lai biezie tur iepērkas es tur vairāk nelīdīšu!!!

I ilonka 21.02.2007

Man "Stockman" ir viens no miiljaakajiem veikaliem.Man liekas tas galiigi stulbi,..nu ja taasa naudas nav tad nav arii ko pirkt "Lagerfield" zekjes..gribeejaas laikam kaadam uzdaavinaat taa lai buutu pa leeto un ar glanci..tjipo vismaz kaut kas no brendiem.Nee nu lohi!

A A 17.04.2007

Varbuut mazgaashanas instukciju vajadzeeja tev izlasiit,jo zekkes taa parasti nesavelkas. Daa!

M mmm 27.05.2008

:D pats fakts, ka kads perk zekes par 10 latiem jau vien ir smiekligs! Tiem kuri sita dara to vien vajag, lai tas zekes saraujas! komedija gatava!