www.sudzibas.lv Stockmann Nekvalitatīva prece/atteikšanās mainīt

Stockmann - Nekvalitatīva prece/atteikšanās mainīt

Iegādājos Stockmann Superdry jaku. Pēc divu dienu uzvilkšanas jakai rokas un citas vietas sapūkojās, izskatās briesmīgi (bildes pievienotas) Stockamann, Pārdevējs personā, atteicās mainīt, pamatojot to ar materiāla īpatnībām. It kā normāls veikals, bet attieksme drausmīga pret klientiem.

B

Neesmu īsti pārliecināts par ko šeit ir jāatgriež nauda...

Jums pūkas ir grūti noņemt nost?

Šo te augstākās inžinierijas instrumentu esi lietojusi?

B Bērziņš 09.05.2018

Davai, es tev aiznesīšu jaku, ja noņemsi ar šo vai jebkuru citu aparātu to visu, kas tur nāk no tās jakas nost un irst, ārā, es tev iedošu 100 Eur, ja nē, tad tu man. Sarunāts?

Bomboklak 03.05.2018

Vēl var mēģināt arī ar modernāku ierīci.

Aigars31 03.05.2018

fak kā es vēlos un gribu uzrakstīt šodien sūdzību par savu vakardienu..un satikto slimo cilvēku bet vēl nevaru .. bet noteikti iepriecināšu šīs vietnes fanus ...nelaba dūša no tās personas vēl šorīt ..ne stokman sakarā.. bet par attieksmi.. es vēlu tam cilvēkam lai viņu stūrī kāds atspārda .ieliek viņam protēzes..

A AnvoyT 03.05.2018

Jūs nopērkat adītu jaku (kurā ir vismaz kādi 20% vilnas dzijas) un Jūs nesat viņu atpakaļ, jo viņa pūkojas? NOPIETNI? Tā pat nav materiāla īpatnība, bet absolūti pašsaprotama pazīme tam, ka tas ir tekstilmateriāls, nevis plastmasas pikucis! Pat akrila dzija pūkojas, kur nu vēl vilna, kokvilna! Arī zeķes Jūs nesat atpakaļ uz veikalu un prasiet apmainīt, kad viņas sāk ost?
Jo tālāk, jo trakāk.

B Bērziņš 09.05.2018

Acīmredzot tev nav ne mazākas sajēgas par ko runā.