www.sudzibas.lv Stockmann Slikta prece

Stockmann un Bodyguard - Slikta prece

Būdams kārtīgs latvietis praktiskais, iegriezos Stockmann janvārī, kad somu vairumtirgotājs piedāvā preces ar 50 un 60% atlaidi. Vīriešu stāvā iepirku Hugo Boss cepuri, kas vēl šodien, pusotru mēnesi pēc pirkuma, ir kā jauna un melnus Bodyguard stretch džinsus. Džinsi derēja kā uzlieti. Aiznākamajā dienā uzvilku, nu super - pieguļoši, elastīgi un melni kā puma Amazones džungļos. Nākamajā dienā velku atkal un skatos, ka uz džinsiem parādījušies rozā svītras. Paskatos tiuvāk - izrādās, ka tās ir personīgās ciskas, kas spīd caur stretch caurumiem. Kad aiznesu pie šuvējām, abas pētīja, un ar aizdomām balsī prasīja, kur esmu tādus džinsus pircis, kaut ko tādu redzot pirmo reizi. Smuki sašuva, bet pēc nākamās vilkšanas reizes parādījās jauni caurumi. Never again. diemžēl izmetu čeku, jo no tik nopietnas kompānijas kā Stockmann negaidīju Tambovas tirgus plača cienīgas kompānijas produkciju. Metiet līkumu Bodyguard.

D

Aigars31 22.02.2017

Sveix - paskatijos kas ir strech.. nu sorry.. džinsi tie nav ! labu džinsu firmu tukstošiem bet nezkapēc mums ir kā ir ar tiem veikalos.. tie jāpērk sekondhand.. nu nebus tur tā cilvēka auras vai kā cita un pasaulīgi brālīgi valkājās .nesen pa 7 reālās twisted soul london jeans un ja meklē netā best of the the best of the best jeans un tt.. var atrast.tādas .kādas jāpērk...atceries kāds tev izmērs tiem pekeriem pieraksti un caur netu pērc ...es paslaids un man viss ir jāmēra bet standartigakiem cilvēkiem mierīgi caur netu un laikam vislabakais ir šūt tos strecherus izskatās ar džinsu imitāciju no kādas pussintētikas pa saviem mēriem .tā uz aci ja padomā.. un kad mitrs laiks tie audumi var rauties mazāki es domāju.. tā mēdz būt.. nopērk bitlofku .. mazgā un tad knapi var pār galvu pārvilkt.. ir jau strech auduma bitlenes arī manliekas. tipa tādas .nu lūk . vai jāpērk izmēru lielākas .. . super

Aigars31 22.02.2017

un vēl es domāju ka viņas ir kaitīgas tās bikses .. asincirkulācijai un nav domatas ilgstošai valkāšanai ..briesmīgas bikses.. ir raksti internetā arī es ticu.. par abžmiegtām lietām .emo stils cik es noprotu pēc tiem stilu variantiem