www.sudzibas.lv StockholmHealth Naudas krāpsāna

AtrisinātaStockholmHealth - Naudas krāpsāna

Apmaksāju pakalpojumu - stokholmas diētu 7. Dienām izmantojot naudas karti ievadot kartes nr. Jūnija mēnesī 2018. G, un šodien konstatēju, ka katru mēnesi šie ņēmuši nost naudu no mana konta, iepriekš nekur neparādījās, ka es noslēdzu automātisko maksājumu par neko. Jo ir tā ka pa šiem diviim mēnešiem es nesaņēmu nevienu piedāvājumu, ne vient e-pastu ar informāciju, kas man liktu noprast ka trek ņemta nauda nost no mana konta. Ir tikai reģistrācijas e pasts un viss, caur kuru tikt pie savas diētas. Viņiem uzrakstīju e-pastu redzēsim ar ko tas atrisināsies.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 01.03.2019

Uzņēmuma Stockholm Health pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

D

Kolta 08.09.2018

Iesaku labak sportot.

donna b 09.09.2018

Neko nedabusi. Dieta ir vardu salikums blah blah. Nauda nozaudeta. Ari runaju no pieredzes. Naudas nonemsanu gan var partraukt. Bet pie ta japiestrada.

Andris Sa 09.09.2018

Fake dieta :) tadu pasu dietu es atradu interneta bezmaksas...

C critical thinker 10.09.2018

lūdzu, bezmaksas diēta - (vienalga, kādā veidā) uzņemt mazāk kaloriju nekā patērējat.

StockholmDiet.com 12.09.2018

Labdien!

StockholmDiet.com reklāmas un informatīvajos materiālos, kā arī veicot apmaksu par pakalpojumu ir norādīts, ka StockholmDiet.com ir abonementa tipa pakalpojums ar ikmēneša dalības maksu.
Līdz ar apmaksas veikšanu ikviens klients atzīmē, ka piekrīt programmas lietošanas noteikumiem, kas paredz ikmēneša maksājumus par aktīvu pakalpojumu, kamēr vien klients ir programmas lietotājs.
Abonementu iespējams pārtraukt lietotāja profilā, augšpusē nospiežot uz vārda un sadaļā "Produkti" izvēloties iespēju "pārtraukt pakalpojumu". Pakalpojumu iespējams pātraukt arī, sazinoties ar StockholmDiet.com komandu lietotāju čatā, rakstot uz [slēpt]@stockholmdiet.com vai zvanot 20023472.

P pizzzaa 13.09.2018

Naudu atgtieza 12.septembrī ļoti operatīvi,sazinājās ar mani manas diētas profilā. tākā viss atrisinājies.