AtrisinātaStockholmHealth - Krāpšana

Labdien! Esmu pamatīgā šokā un neizpratnē par Jūsu kompānijas "nesmuko"rīcību!
Pēc reklāmas iegāju Jūsu mājas lapā aizpildot testu un nolēmu vienu reizi samaksāt, lai saprastu, ko piedāvājat. pēc tam tūlīt arī uzspiedu, ka turpmāk nevēlēšos saņemt Jūsu piedāvājumus, jo mani tie neieinteresēja, uzspiedu uz lodziņu, kur bija norādīts, ka nevēlēšos turpmāk neko iegādāties, taču ieskatoties konta izdrukā, redzu, ka Jūsu kompānija vienkārši ņem no mani naudu. Ārprāts! Cenšos ar Jums sazināties, bet veltīgi. Nevaru ieiet arī Jūsu mājas lapā.
Tā ir vistīrākā krāpšana...
Vēlētos atgūt savu naudu

Atbilde no StockholmDiet.com 03.01.2019

Labdien!

StockholmDiet.com reklāmas un informatīvajos materiālos, kā arī veicot apmaksu par pakalpojumu ir norādīts, ka StockholmDiet.com ir abonementa tipa pakalpojums ar ikmēneša dalības maksu.
Līdz ar apmaksas veikšanu ikviens klients atzīmē, ka piekrīt programmas lietošanas noteikumiem, kas paredz ikmēneša maksājumus par aktīvu pakalpojumu, kamēr vien klients ir programmas lietotājs.
Abonementu iespējams pārtraukt lietotāja profilā, augšpusē nospiežot uz vārda un sadaļā "Produkti" izvēloties iespēju "pārtraukt pakalpojumu". Pārtraukt pakalpojumu un uzturēt sarunas par daļēju naudas atgūšanu iespējams arī, sazinoties ar StockholmDiet.com komandu lietotāju čatā, rakstot uz [slēpt]@stockholmdiet.com vai zvanot 20023472.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 11.06.2019

Uzņēmuma Stockholm Health pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Bomboklak 29.05.2018

Žēl, ka esiet uzķērusies krāpnieku kantorim.

Šeit, laikam jāmēģina bankā apstrīdēt maksājumu, norādot krāpniecisku darbību. Nemācēšu precīzi teikt, jo neesmu lasījis, kam tieši piekritāt.

C critical thinker 29.05.2018

neko tur neapstrīdēs. ir abonēts pakalpojums. tas pats viens - nevis citi piedāvājumi

C critical thinker 29.05.2018

par šito jau kaut kur bija, tur no tās abonēšanas jāatsakās. pretīga komercprakse, protams, bet mazos burtus jālasa pašiem...

Kolta 29.05.2018

Visas šāda tievēšanas lapeles ir viens vienīgs fufelis. Sportot vajag un būs gan rezultāti, veselība un neizmesta nauda.

C critical thinker 29.05.2018

vēl vienkāršāk (bet ne vieglāk) ir samazināt kaloriju uzņemšanu, lai tās atbilstu patērētajām.