www.sudzibas.lv Stipt Krāpšana

Job Center/Stipt - Krāpšana

Samaksāju 100 eiro par darbā iekārtošanu,pa telefonu gan prasīja 180 eiro,bet uz vietas runajot laikam par to bija aizmirsusi,darbu solija uz bmw smalko detalu pakosanu,respektivi,logistika, braucu ar savu meiteni,kopa esmu izmetis 200 eiro par abiem,atbraucot uz roterdamu kompanija Stipt lika abiem parakstit papirus par to ,ka maksasim vel Stipt kompanijai 500 eiro katrs,kaut gan Latvijas jobcenter liguma ir rakstit ,ka darba iekartosana niderlande ir bez maksas ,bet Stipts par to neko nezina un viniem neinterese,gribi stradat maksasi,BET darba nav jau otro nedelu. Par dzives vietu jamaksa 200 eiro menesi,bet ta teica latvija, atbraucot uz roterdamu jamaksa 90 eiro nedela jeb videji 360 menesi,tas ir ja neieliek Stipt viesnica,kur jamaksa 600 eiro par cilveku,virtuves kur pasam gatavot nav, dod est vienreiz diena,bet vel par to ir jamaksa 6eiro,beigas sanemot algu citi paliek parada vel,uz konta ir reals minus,bet vel jadoma par ko paest darba un brokastis,vakarinas. atbraucot te ir latviesi,kas pasi strada stipt ofisa,stasta pasakainas lietas,bet tas viss ir meli...nezinu ko ka darit,jo vakar solija parvest uz citu dzivesvietu,lai butu tuvak logistikai un varetu beidzot sakt stradat,bet sodien jautajot jau neko vairs nezina,kaut gan so parvesanu sola jau nedelu. neko labu nevaru pateikt,3 no 100 ir apmierinati,jo citi samaksaja 180 eiro jobcentram,lai stradatu logistika,bet no rita lidz vakaram strada tomatos un pelna kapeikas,tas ir ja vel paveicas..... rakstu pasam jobcentram,ka lai atgriez izkrapto naudu,bet sie izliekas par mirusiem ka ari pacietibas mers driz bus pilns un tad vares ari vairs neizlikties [slēpt]@

J Jelena Rjazanova 09.08.2016

http://tvplay.skaties.lv/parraides/degpunkta 16:23

J Jelena Rjazanova 12.08.2016

Labdien, mīļie līdzcilvēki, lūdzu Jūs visus atsaukties, kuri ir cietuši no darbā iekārtošanas firmas Jobcentrs, par nekvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu, lūdzu sazināties ar mani Fk, Draugos.

Tā kā man arī ir ko teikt par Darbā Iekārtošanas Firmu Jobcentrs.Vari man pazvanīt 26569610.NEKAD NEVIENAM NEISAKU MEKLET DARBU ARZEMES CAUR FIRMAm