www.sudzibas.lv Stilīgi apavi Maldina klientus ar piedavato precu klastu internet veikala.

Stilīgi apavi - Maldina klientus ar piedavato precu klastu internet veikala.

Loti neatsaucīgi pret klientiem, piedāvātais precu klasts interneta neatbilst piedāvātajam-panem naudu, bet ka izrādas preces nemaz nav. Kops pasūtījuma apstiprinājuma paiet gandrīz 2 nedelas, tāda sajuta, ka nedzīvojam Latvija, bet kina. Katra zina, šeit vairs neiepirkšos un citiem ari neieteikšu!

13.01.2020

G

L Linda_J 13.01.2020

Šis ir šaubīgs portāls, kura vadība iatrodas Baltkkrievijā. Un šeit sūdzās šaubigas personas, kuras vada emocijas nevis saprāts. Un interneta veikali nav pareizā vieta kur iepirkties. Bez uzlaikosanas ērtus un labus apavus nevar nopirkt.

N Noboby 13.01.2020

Tev laika ir trauma no šī portāla bet tik un tā nav šeit. Laikam ka Tev arī īsti starp ausu šūna nestrādā

G garlaiciga 13.01.2020

Nepiekrītu!Esmu pirkusi apuvus internetā un līdz šim neesmu saskārusies ne ar kādām problēmām!

B BK 13.01.2020

Linda_J nav viss kārtībā ar galvu.

D Dzintara Veronika 08.12.2021

Es pirkos ,,Stilīgos apavos,, 2 reizes, man atnāca tieši tādi, kādus gaidīju, izmērs arī atbilst patiesībai.
Biju ļoti apmierināta ar apaviem.