Stilīgi apavi - apavu kvaliāte

Es vīlos šajā veikalā - nopirku zābakus 13.10.2012. un tie nokalpoja viena 2 nedēļas - pārlūza materiāls tieši virs papēža, tur pat kurpniekam nav ko labot. Kad sūtīju e-pastu uz viņu norādīto adresi un rakstīju personīgi Kitijai Štrālai - atbildi nācās gaidīt ļoti ilgi un ar bija aicinājums braukt uz veikalu, bet es neesmu vietējā saldeniece, kas var aizstaigāt tur jebkurā laikā un pie lūguma samainīt apavus uz tieši tādu pašu modeli - bezcerīgi... Viņa vienkārši sāka ignorēt...
Neieteikšu vairs nevienam šo veikalu. Esmu patiesi vīlusies.

K Keterina 10.11.2012

Es pirms gada arī nopirku apavus no šiem pašiem izplatītājiem !
Mēsli, manējie zābaciņi, kad atnāca jau pa malām tākā līmējās vaļā ! Uzvilku divas reizes un izmetu ārā !!!

T tuttifrutti 13.11.2012

Par lētu naudu ko tu gribēji nopirkt? Gribi lai kalpo vairākas sezonas- pēc ādas izstrādājumus ar garantiju. Es pati esmu pārliecinājusies, ka pērkot lētos apavus viņi nav domāti mūsu ceļiem un katras dienas drellēšanai!

donna b 14.11.2012

www.javari.de - ja saproti vāciski, tad tur ir milzīga izvēle, nedarga piegāde (no Vācijas) un var izvēlēties pa normālo cenu, ir arī atlaides. Bet protams labi zabaki tur nemaksa 25 EUR.

S Sanny 03.01.2013

A ko tu gribēji, lai viņa tev izdara? Torti atsūta un pati pie tevis atbrauc un atved veselu maisu ar zābakiem? Raksti patērētāja prasību uz juridisko adresi un sūti apavus atpakaļ. Viņiem tev jāatgriež nauda. Atveriet taču patērētāju tiesību likumu un izlasiet to reiz.
Labi apavi nemaksā lēti, lēti apavi ne vienmēr ir labi. Ar to ir jārēķinās. Dermantīs nav labs audums apaviem, jāizvēlas ādas izstrādājumi.

Sveiki es ari pirku no tuirienes zabacinjus pa 13.00ls, nesaju jau gadu, un kad nav minuss man vinji ir kaja, ideali zabacinji un nesajas labi, ta ka nesaku ka letakie tie sliktakie.
Un ja ir kadas problemas ar apaviem vai jebkuru preci drosi griezies uzreiz pie pateretajiem un reage uzreiz un nenozelosi,

M Mornie 05.07.2014

Man līdzīgā situacijā, tikai pērkot botiņas Rīgas veikalā saplisa pēc nepilna mēneša tā pat papeža daļa. Devos uz veikalu ar garantīju, paņema to uz "ekspetīzi" pie vadītājas un meistara, pēc nedeļas atnāk atbilde, ka deļ tā kā es vilku viņus nost nepareizi (nevaru saprast kā viņi to ir konstatējuši, jo es "nepareizi" tos nevilku nost) un bez ekspertīzes lēmuma vienkarši atteicās mainīt vai remontēt, a tāpēc ka viņi neizsita čeku ar vārdiem "ja kaut kas atgadīsies ar apaviem, vienmēr tos pamainīsim" es nevaru neko tālāk izdarīt. Pašas pārdevējas arī bija šoka par vadītājas atieksmi un neko nevarēja paskaidrot, kā vispār radies tāds ekspertes viedoklis.
Kopumā varu teikt, ka somas tur ir normālas, bet apavi ir galīgais ... un neiesaku to pirkt, jo uz garantīju Jūs dabūsiet vadītājas izdomātu "eksperta viedokli" par to kā un ko Jūs darījāt nepareizi un sabojajiet apavus paši, tāda sajūta radūsies, ka tos apavus nedrīkst vilkt, bet ka stikla kurpites jatur mājas uz plaukta.