www.sudzibas.lv Stik Auto SIA Bojāta mašīna

Stik Auto SIA - Bojāta mašīna

19.12.2019 nopirku pie viņiem bmw 530d. Mašina nobrauca 300km un tā salauza. Saluza demfers kurš griež visas siksnas, un vel beigts katalizators. Mašina tagat neiet. Piezvanīju firmai saimniekam un izstāstīju par problēmu uz ko viņš pateica ka viņu neko neinteresē jo mašīna nav jauna.

L Lailailai 01.01.2020

Nu bet reāla taisnība. Un tiešām tevi žēl, ka pērc tik, amortizācijā dārgu, auto. Ieteikums-pārdod uzreiz. Cik saņemsi-tik saņemsi. Tik un tā tie būs mazāki zaudējumi, nekā sāksi tagad ieguldīt. Nemaz neieguldi un vietā nopērc lētāku, brenda nepārcenotu auto.

L Lailailai 01.01.2020

Nu varbūt vēl mēģini iesaistīt PTAC. Raksti viņiem iesniegumu. Varbūt tas auto tirgonis vismaz sāks mēģināt izrādīt kādu pretimnākšanu.

Pacco_al 01.01.2020

Muļķības. Vis ticamāk, ka konkrētais uzņēmums vispār šinī darījumā nepiedalījās, bet bija tikai "starpnieks" pie kura auto glabājās.
PTAC te neko nelīdzēs, jo auto tiešām nav jauns, viņam nav nekādas garantijas un ja arī tieši pats uzņēmums to, pārdeva, par ko es šaubos, tad noteikti pretīm ir Pieņemšanas - nodošanas akts, kurā ir rakstīts, ka jaunais īpašnieks ir iepazinies ar faktisko auto stāvokli un atzīst to par pieņemamu. Un viss.

J Jānis Sv. 01.01.2020

Neienāca prātā doma pērkot lietotu auto pieaicināt kādu ziņošaku cilvēku? No vienas puses jā-placis varbūt zināja,no otras- auto ir lietots un var būt defekti.

A aicis24 01.01.2020

Kad pērk lietotu auto,es vismaz rēķinos ka vajadzēs ieguldīt 500€-1000€ tas ir jaunas siksnas,visi šķidrumi un vēl kaut kas.Labi tavam bmw motoram ir ķēde,tad tās jau ir citas izmaksas.Par katalizātoru,brīnums,ka viņš vispār vēl ir.Katalizātoru servisā izgriezīs un tā vairs nebūs problēma un demferis,man jau liekas,ka tas nemaz tik dārgi nemaksā.